У Вінниці “Подільська громада” збирає кошти на антидронову рушницю для ЗСУ

17:20
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Фонд громади “Подільська громада” збирає кошти на антидронову рушницю для бійців 59-ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Пристрій має допомогти нашим захисникам вберегти свої життя в умовах “війни дронів”.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці організації та розповіла Vежі Олена Данілова, голова правління Фонду громади “Подільська громада”.

Зі слів Данілової, наразі на рушницю зібрали вже близько 200 тисяч гривень з близько 500 необхідних тисяч. Вона зазначає, що рушниця є дороговартісною, але дуже необхідною для наших захисників з 59 бригади.

Долучитись до збору можна переказами на реквізити чи, до прикладу, просто здавши пластикові кришки з-під води до громадської організації “Гармонія” (там вже передали та передаватимуть виручені за них кошти “Подільській громаді”).

Сто дев’яносто один кілограм пластикових кришок від води зібрали наші невтомні друзі з громадської організації “Гармонія”. Їх зносили усі екосвідомі вінничан(к)и, мешканці довколишніх будинків, партнерських організацій. …Усі кришечки вже віддали для переробки на МПП «Руслана», а виручені кошти підуть на антидронову рушницю для бійців 59-ої бригади, – зазначають на сторінці “Подільської громади”.

Так, вказано, що збір пластикових кришок від напоїв допомагає вирішити одразу дві проблеми:

– екологічну – зменшити відходи та зберегти ресурси;
– соціальну – переробляють кришки на гранули, які використовуються як сировина або продаються, а отримані кошти спрямовуються на підтримку ЗСУ.

У Вінниці пункт для збору кришок з-під води продовжує діяти на базі ГО «Гармонія»(вул.Винниченка, 5).

Реквізити для збору коштів на антидронову рушницю:
БО «БФ «Подільська громада»,
UA043052990000026005006112611,
АБ «ПРИВАТБАНК»
код ЄДРПОУ 35904183,
призначення платежу: Безповоротна допомога в рамках БП Антидронова рушниця.

Ілюстративне фото – https://gagadget.com/
Фото зі сторінки “Подільської громади”