У Вінниці почав працювати регіональний офіс «Зроблено в Україні»

14:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці почав працювати регіональний офіс «Зроблено в Україні». У ньому підприємці можуть отримати інформацію, консультації та допомогу в оформленні документів та бізнес-планів на урядові та регіональні грантові програми.

Як зазначають в телеграм-каналі Вінницької ОВА та повідомляють організатори відкриття, це вже десятий офіс в Україні.

– Офіс «Зроблено в Україні» — це сучасна платформа для прямого діалогу між державою та підприємцями. На Вінниччині не вистачало такого офісу, де кожен представник бізнесу може отримати консультації щодо урядових програм підтримки. Ми також будемо пропонувати тут свої регіональні програми, щоб в одному місці зосередити весь спектр можливостей для підприємців. Адже коли ми співпрацюємо зі службою зайнятості, то маємо більш потужний результат, — цитують директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОВА Ігоря Цехановського.

За словами директорки Державного центру зайнятості Юлії Жовтяк, діяльність офісів “Зроблено в Україні” спрямована на комплексний підхід в інформуванні та консультуванні щодо урядових та регіональних програм розвитку підприємництва, підтримки малого і мікробізнесу.

Вказано, що фахівці офісу надаватимуть практичну допомогу в написанні бізнес-планів, оформленні документів для участі в грантових програмах у рамках урядового проєкту “єРобота”, серед яких найпопулярнішими є програми “Власна справа” та “Грант для ветеранів/ветеранок та їх подружжя”. А також консультації щодо можливостей отримання ваучера на навчання, компенсацій за працевлаштування безробітних, внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій, за облаштування робочих місць для працівників з інвалідністю тощо.

Щодо програм підтримки для середнього бізнесу, фахівці центрів «Зроблено в Україні», зможуть перенаправити підприємців до профільних установ.

Офіси «Зроблено в Україні» для малого та мікробізнесу — частина національної політики «Зроблено в Україні», ініційованої Президентом Володимиром Зеленським, яка реалізується Міністерством економіки України.

Офіс «Зроблено в Україні» у Вінниці можна відвідати за адресою: м. Вінниця, вул. Стрілецька, 3-а.

Фото ОВА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.