У Вінниці розпочався другий книжковий фестиваль VinBookFest. ФОТОРЕПОРТАЖ

13:24
Автор: Микола Геркалюк

Оновлено: 25 Травня 2018, в 12:35

Сьогодні у Вінниці розпочався вже другий книжковий фестиваль VinBookFest. На всіх охочих очікує море книг, зустрічі з письменниками та дитячі майстер-класи.

О 12-й годині біля пам’ятника Михайлу Коцюбинському розпочав свою роботу другий VinBookFest. Тут зібрались різноманітні вінницькі та всеукраїнські видавництва, бібіліотеки, кілька письменників та, звісно, поціновувачі книг.

На виставці книг від магазинів та видавництв найбільше уваги відвідувачів фестивалю привертає книгарня “Є”. Тут великі черги: хтось розпитує про конкретні книги, інші просто роздивляються, що виставлено на прилавку. На інших локаціях такого ажіотажу поки немає.

Тут також можна поспілкуватися з відомими письменниками Мирославом Дочинцем, Галиною Вдовиченко та Оксаною Радушинською. Ще до офіційного початку знайшлись охочі взяти автограф у Галини Вдовиченко.

Окрім виставки книг, учасники фесту можуть взяти участь у майстер-класах або ж зробити світлину в “книжковій” фотозоні.

Паралельно із площею біля пам’ятника Михайлу Коцюбинському події фестивалю відбуваються ще на двох локаціях: бібліотека-філія № 1 та сад музею-садиби Коцюбинського.   

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.