У Вінниці по вулиці Лебединського облаштували велосмуги. ВІДЕО

7:43
Автор: Vежа

По вулиці Лебединського у Вінниці облаштували велосмуги. Смуги руху на проїзній частині впорядкували до нормативної ширини й завдяки цьому вдалось включити вулицю до міської велоінфраструктури.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів радник міського голови Віктор Перлов. Він зазначив, що створити велосмуги вдалось внаслідок впорядкування смуг руху до нормативної ширини.

 

– Минулого року ми впорядкували вулицю, відокремивши край проїжджої частини суцільною лінією дорожньої розмітки 1.1, щоб водії призвичаїлись до змін. А вже цього року цей простір став частиною міської велоінфраструктури, – йдеться у дописі. – Нагадаю, Лебединського є вулицею, з одним із найбільших рівнем велокористування не лише на Замості, але й по місту в цілому.

Віктор Перлов опублікував також частину мапи інтенсивності велоруху, на якій зображено ділянку по вулиці Лебединського.

За словами Віктора Перлова, серед перших висновків після тестування велосмуги на Лебединського те, що переважна більшість водіїв поважають велосипедистів – бічний інтервал понад 1,5 м. Крім того, багато водіїв перелаштовуються в ліву смугу руху, а тому їхати велосмугою комфортніше. Водночас на ділянці по вул. Лебединського варто встановити автоматичний контроль швидкісного режиму. Також зауважив, що на дорозі досить спекотно й не вистачає озеленення на тротуарах.

Як VежA повідомляла раніше, велосмуга на Лебединського має протяжність 1,8 кілометра, а ширина становить 1,5 метра.

Читайте також: Вінниця – місто велосипедів: як не вінничанка знайомилася з велорухом та випробовувала місцеві велодоріжки. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.