У Вінниці по вулиці Гонти почали будувати нову дорогу за майже 40 мільйонів. ВІДЕО

9:53
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці розпочали будівництво нової дороги по вулиці Гонти. Планується, що вона з’єднає вулиці Київську та Батозьку і розвантажить сусідні дороги. 

Про це йдеться в сюжеті телеканалу ВІТА. Нову дорогу створюють на відрізку вулиці Гонти від перехрестя з Київською і до перехрестя з Батозькою та Липовецькою.

Загальна протяжність відрізку становить понад два кілометри: половина цієї дороги не має асфальтного покриття. Планується, що, в першу чергу, дорогу створять саме на відрізку без покриття – від перехрестя з Батозько та Липовецькою і до гаражів. Пізніше повністю оновлять решту дороги. 

Наразі там розчищають територію від заростей та вирівнюють поверхню. Також робітникам доводиться постійно вивозити сміття, якого там назбиралось дуже багато. Станом на 5 грудня було вивезено вже 9 000 тонн сміття

– Це будівельне сміття: різноманітна цегла, бетон тощо, – розповідає майстер підрядної організації Дмитро Романенко. Після вивезення всього сміття та завершення підготовчих робіт, на початку наступного року розпочнеться власне будівництво дороги. – Будемо копати “корито” глибиною 60 см, засипати щебенем та сумішшю. Нижнього шару буде 10 см і верхнього покриття – 5 см. 

Ширина дороги становитиме 7 м: дві смуги для руху транспорту по 3,5 м кожна. Там також планують обладнати зливову каналізацію, тротуари з обох сторін та велодоріжку. 

Будівництвом нової дороги займається ТОВ “Шляхбуд”. Саме ця компанія виграла тендер, запропонувавши виконати всі роботи за 37 650 722,4 гривні. Початкова сума тендерного оголошення була більшою – 41 514 205 гривень. Варто зазначити, що фінансування будівництва здійснюється з міського бюджету.  Роботи мають бути завершені до 30 листопада 2020 року

– Цьогоріч на підготовчі роботи в нас передбачено до 800 тисяч гривень, – каже директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко

Читайте також: Протягом року у Вінниці оновили понад 13 кілометрів доріг

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.