У Вінниці планують збудувати нову церкву ПЦУ

17:44
Автор: Vежа
Become a Patron!

Виконком Вінницької міської ради вирішив надав містобудівну документацію на проектування церкви релігійній громаді парафії Різдва Пресвятої Богородиці в м. Вінниці, Вінницько-Тульчинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України). За документами, нова будівля може з’явитися в мікрорайоні Тяжилів. 

Про це йдеться у відповідному рішенні виконкому від 25 листопада.

Так, виконком вирішив: “Надати релігійній організації «Релігійна громада парафії Різдва Пресвятої Богородиці в м.Вінниці, Вінницько-Тульчинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)» вихідні дані – містобудівні умови та обмеження на проектування культової споруди по вул. Ватутіна (вул. Битинського Миколи) в м. Вінниці“.

Вказані вулиці розташовані в мікрорайоні Тяжилів та перетинаються в районі зупинки “вул. Садовського”.

Також у рішенні йдеться про те, що: “До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після отримання документу, що надає право на виконання вищезазначених робіт в департаменті архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011р. № 466 (зі змінами від 26 серпня 2015 р. № 747) з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку“.

Вінницько-Тульчинська єпархія — єпархія Православної церкви України на території Вінницької області. Створена в 1992 році як Вінницька єпархія УПЦ КП. Сучасна назва з 2019 року. Сьогодні в єпархії служить близько 167 священнослужителів. За час існування єпархії побудована велика кількість храмів. Тільки у 2008 році було зведено десять нових храмів по Вінницькій області. Функцію кафедрального собору виконує храм “Спас на Убрусі” (м. Вінниця, проїзд Станіславського, 7-А). На парафіях Вінницько-Тульчинської єпархії діють двадцять недільних шкіл для дітей.

Ілюстративне фото – radiosvoboda.org

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.