У Вінниці планують встановити рекорд України з найтривалішого концерту

17:04
Автор: Валерія Жовтун
Become a Patron!

Протягом восьми годин, безперервно, на сцені міського Палацу мистецтв “Зоря” виступатимуть солісти, танцюристи, гумористи та  моделі.  І це вся заради встановлення рекорду України на “Самий тривалий концерт силами одного закладу”.

Як розповів директор Палацу мистецтв “Зоря” Євген Майданик, за ідею по тривалості було взято восьмигодинний робочий день. Крім того, “потрапляння” до Книги рекордів України приурочили до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, який відзначають 9 листопада.

  • У концерті візьмуть участь близько 400 учасників з 10-ти різних творчих колективів Палацу. За умовами концерт буде тривати “нон-стоп”, тобто безперервно. Єдине, що для зручності глядачів, які захочуть подивитися спеціально той чи інший колектив, ми зробимо виступи блочною системою.

А поки на цьому тижні планують завершити роботу над сценарієм, де і пропишують виступи учасників. Готову програму концерту викладуть на сайті Палацу мистецтв “Зоря”.

Концерт відбудеться 4 листопада і триватиме з 10:00 до 18:00.

За словами пана Майданика, до рекорду якось спеціально не готуються, адже колективи “Зорі” постійно в концертному “тонусі”. Хоча аналогів таким рекордним виступам, на думку директора закладу, в країні ще не було.

  • У першу чергу ми хотіли показати на одній сцені практично всі колективи Палацу, – каже Євген Майданик. – А також привернути увагу до свята працівників культури, який за останні роки відзначали то в грудні, то в травні, то в березні, а зараз уже – в листопаді.

А для тих, хто не потрапить на концерт до міського Палацу мистецтв, зможе його дивитися в прямій трансляції на сайті zoria.vmr.gov.ua.