-
10 Травня/ 13:08Місця
Публікація10.05.1813:08
У Вінниці планують відкрити музей ендокринологічного центру
Зробити все, аби перебування пацієнтів, лікарів, працівників і відвідувачів Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру було комфортним, цікавим, корисним та приємним, вирішила громадська організація «Вінницька обласна асоціація ендокринологів».
Розпочинаючи із січня цього року ГО «Вінницька обласна асоціація ендокринологів», почала активну роботу над створенням Музею Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру.
– В нас була стара кочегарка на території ендокринологічного центру і вже давно думали там щось зробити. І ось обрали це приміщення.
Центр розташований на території парку архітектури національного значення, тому вирішили, а чому б нам не об’єднати декілька тем в одну? Чому б не об’єднати в цьому приміщенні всі необхідні речі? Перша річ, яку ми зробили – це об’єдналися з асоціацією «Благовіст», позаяк у нас дотикаються інтереси. Також розпочали роботи з сім’ями – зараз на нашій базі у Тренінговому центрі проходять підготовку вчителі. Ми вчимо і показуємо все, щоб вони не губилися, коли у них в класі дитина з діабетом. До того ж ми зробили там ще відеотеку і дитячу кімнату, – розповів під час прес-конференції президент громадської організації «Вінницька обласна асоціація ендокринологів», головний лікар обласного ендокринологічного центру, керівник проекту музею Пилип Прудиус.
ТОП-5 «не форматних» музеїв Вінниці: від єврейського кота до «антиросійських» марок УНР
Він також додав, що у центрі-музеї буде дитяча кімната, бібліотека із спеціалізованою та художньою літературу, а також відеотека та Wi-fi. На території центру також обладнали дитячі майданчики задля того, щоб діти влітку не проводили часу палатах.
Велику частину приміщення займатиме експозиція музею.
– Цього року центру 55 років, тому ми зробили музей історії центру, бо він був перший такий у Радянському Союзі. Також окрему експозицію займають матеріали присвячені історії кафедри ендокринології та історії паркової зони.
Загалом вартість проекту Музею становить 93 700 гривень, з яких власний внесок проекту – 29 200, від обласного бюджету – 34 500 гривень.
– Ми залучаємо багато інших коштів сюди. Дещо робимо самі, своїми руками. Ми мали завершити роботи в травні, все йде по плану, тому в червні зробимо офіційне відкриття, – зазначив керівник проекту.
Читайте також:
® Професійна підтримка під час грудного вигодовування: коли варто звернутися до фахівця
Дякуємо!
Тепер редактори знають.