У Вінниці планують створити робочу групу з питань безпеки пішоходів

14:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці планують створити робочу групу задля посилення заходів безпеки руху пішоходів. До складу групи увійдуть представники профільних служб міськради та інспектори “Муніципальної варти”. Також залучатимуть правоохоронців.

Як йдеться на сайті міської ради, відповідне доручення дав міський голова Сергій Моргунов під час засідання виконкому 20 січня.

За словами мера, необхідно посилити взаємодію муніципалітету та поліції в межах формування безпечного міського середовища. Подібна ініціатива виникла, зокрема, у зв’язку з нещодавніми випадками дрифтувань в центрі міста. Зазначається, що за результатами обстежень робочої групи ухвалюватимуться рішення щодо додаткового встановлення обмежувачів руху та нанесення дорожньої розмітки.

Для нас дуже важливе питання безпеки у Вінниці, громадського порядку, спокою вінничан. Важливо, що поліція працює у цьому напрямку, але нам потрібно звернути увагу на випадки, коли є загрози для вінничан на пішохідних зонах, наприклад, останні події дрифтувань в центрі міста. Це несе небезпеку для мешканців. Є необхідність створити робочу групу для обстеження території руху пішоходів, зокрема, у парках, скверах, площах, на тротуарах, там, де є можливості заїзду, виїзду та зупинки автомобілів, – сказав Сергій Моргунов.

Нагадаємо, нещодавно у Вінниці водії кілька разів влаштовували дрифт в публічних місцях, зокрема на площі Ліверпуль, на Європейській площі та біля фізико-математичної гімназії №17. Один з водіїв, розшукуваний Інтерполом громадянин Молдови, був затриманий у Вінниці та поміщений у СІЗО. Детальніше – за ЦИМ посиланням.

Раніше, 13 січня, на площі Ліверпуль помітили іншого водія, який дрифтував поміж людей. Згодом він публічно вибачився за це, а ще пізніше – був помічений в автівці затриманого громадянина Молдови.

Ілюстративне фото – з архіву Veжі

Читайте також: У Вінниці встановили обмежувальні стовпчики біля площі Ліверпуль. ФОТО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.