У Вінниці планують капремонт стерилізаційного відділення в дитячій обласній лікарні. ТЕНДЕР

15:26
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці заплановано капітально відремонтувати центральне стерилізаційне відділення в обласній дитячій лікарні, що на Хмельницькому шосе. Нещодавно в ДП “Архітектурно-будівельний інжиніринг” оголосили тендер на понад 34 мільйони гривень. 

Як йдеться в опублікованій тендерній документації, термін виконання робіт – 31 грудня 2022 року.

Очікувана вартість робіт – 34 372 718 гривень.

В рамках робіт, окрім капітального оновлення стін, стелі та підлоги, передбачено також оновлення вікон та дверей. Горизонтальні та вертикальні поверхні заплановано вкрити шарами вогнестійкого матеріалу “Ендотерм”.

Планується також оновлення вентиляції та холодопостачання. Зокрема, планується монтаж компресорно-конденсаторного блоку. Окремим пунктом передбачено опалення. Також передбачено оновлення електрики та освітлення, водопроводу, каналізації, системи пожежної сигналізації, кабельних мереж.

Заплановано й оновлення обладнання, зокрема системи централізованого управління ділянками, що входять у загальний технологічний комплекс. Також планується монтаж: стерилізаторів, мийно-дизенфікаційної машини, ультразвукової мийки, системи фільтрації та знезаражувача.

Ілюстративне фото – з архіву

Читайте також: У Вінницькій міській лікарні №1 планують реконструювати мережі пожежного водогону

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.