У Вінниці планують громадські слухання щодо детального плану території в районі вулиці Гонти

17:58
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці планують влаштувати громадські слухання щодо обговорення детального плану території в районі вулиць Гонти, Айвазовського та проектної дороги. Наразі оголошена попередня реєстрація жителів, охочих взяти участь у слуханнях.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

Вказується, що громадські слухання відбудуться щодо обговорення містобудівної документації – “Детального плану території обмеженої вулицями Гонти, Айвазовського та межею промислових територій (проектна дорога)”.

Відтак, з метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця для заходу з дотриманням карантинних обмежень, відбудеться попередня реєстрація жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях.

Ми звернулись до Департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради щодо отримання містобудівної документації, яка має бути винесена на громадські слухання, однак впродовж двох робочих днів так і не змогли її отримати.

Відтак, з огляду на відсутність графічних зображень досить складно зрозуміти, про яку саме ділянку йдеться.

Попередня реєстрація на слухання здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (з 19 листопада 2021 року).

Вказується, що з основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16:00 до 17:00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

Організатором громадського обговорення визначили департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. А замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради, розробником – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Попередньо зареєструватись на громадські слухання можна за допомогою Google Форми ТУТ, а також електронною поштою: [email protected] із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання та контактного номера телефону і за телефоном: 59-51-55.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково.

Ілюстративне фото – google.maps (2015 р, неподалік від рогу вулиці Айвазовського та Гонти)