У Вінниці планують до кінця 2023 року збудувати завод з виробництва будматеріалів

7:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

Навесні до Вінниці планують приїхати представники португальської компанії з виробництва будівельних блоків. Вони підпишуть договори суборенди земельних ділянок для майбутнього будівництва заводу, який планують запустити до кінця 2023 року.

Про наміри представників компанії «TCS» розповів заступник міського голови Андрій Очеретний в інтерв’ю виданню «На Парижі». За його словами, ця португальська компанія підтвердила свою зацікавленість у будівництві заводу у Вінниці, а наприкінці травня планують підписати договори суборенди земельних ділянок, щоб розпочати будівельні роботи.

– Передбачається, як і у випадку з HEAD, подальше розширення виробництва. Через пандемію австрійська компанія відмовилася від початкових планів будувати завод у три черги. Тепер буде лише одна, щоб у кінці 2023 року запустити потужності. Сподіваюсь, це станеться і буде прецедентом, коли компанія згортає виробництва у чотирьох країнах заради одного у Вінниці, — зазначив Андрій Очеретний в інтерв’ю.

Попередньо у компанії «TCS» планують довгостроково орендувати п’ять гектарів землі та залучити 25 мільйонів євро. Новий завод створить близько 200 робочих місць.

Нагадаємо, що ще наприкінці 2019 року у Вінниці підписали Меморандум про порозуміння між ТОВ «ТІСІЕС УКРАЇНСЬКІ ІНВЕСТИЦІЇ», Вінницькою міською радою та комунальним підприємством «Вінницький муніципальний центр інновацій».

Компанія спеціалізується на виробництві будівельних блоків. «TCS Europe» зареєстрована в Португалії. Спільно з канадськими партнерами «TCS Europe» запатентувала інноваційну систему будівництва на основі високоміцних армованих пластиком ICF (ізольованих бетонних форм) з полістиролу високої щільності.

Головне фото: TCS Construction System

Читайте також: У Вінниці планують збудувати завод з виробництва будматеріалів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.