У Вінниці пікетуватимуть друкарню, яка друкує газету із зображенням України без Криму

18:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці завтра, 8 жовтня, відбудеться пікетування друкарні, котра наразі займається також і виготовленням передвиборчої агітації, зокрема друком партійних газет. 

На одній з таких газет – партійному виданні проросійської “Партії Шарія” – активісти виявили зображення України без Криму.

Відтак завтра, 8 жовтня о 12:00 активісти молодіжної націоналістичної організації “Едельвейс” ініціюють пікетування друкарні, яка розташована за адресою вулиця Чехова, 12А. Активісти запрошують усіх небайдужих громадян приєднатися до пікетування.

На фейсбук-сторінці події активісти обурюються: “Як стало відомо з самої газети проросійського блогера, капітулянта шмарія, друк їхньої газети для всієї України відбувається у нашому місті”.

 

“Також в останньому випуску газети сепаратисти геть знахабніли, і на 11 сторінці власної газети надрукували України без Криму! І це, друзі, офіційна газета політичної партії, яка балотується у нашу Вінницьку міську раду!” – пише “Едельвейс”.

Тож організація пропонує всім охочим прийти до “Вінницької газетної друкарні Прес Корпорейшн Лімітед” (вулиця Чехова, 12-а) завтра, 8 жовтня, о 12:00.

“Спитаємо керівництво друкарні: за скільки срібників їм начхати на Україну, чий для них Крим, та після нашого діалогу напишемо заяву в СБУ та поліцію, з приводу посягання на територіальну цілісність Держави! Слава Нації!” – йдеться в анонсі.

Читайте також: Фейки Шарія: “Український Мілітарний портал”.Частина 1

Читайте також: Фейки Шарія: “Український Мілітарний портал”.Частина 2

Читайте також: Вінницький суддя зобов’язав журналіста спростувати інформацію про діяльність проросійської партії Шарія

Читайте також: Нападника на шеф-редактора видання Vежа засудили до двох років позбавлення волі умовно. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.