У Вінниці під час сесії міськради на потреби оборонців передали черговий пакет допомоги – 21 мільйон гривень

18:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці спрямували на потреби оборонців черговий пакет допомоги – 21 мільйон гривень.

Як повідомляє Вінницька міська рада, відповідне рішення підтримали вчора, 26 квітня, під час 44 сесії Вінницької міської ради. Загалом депутати розглянули 49 питань порядку денного та затвердили рішення, пов’язані з підсиленням економічних показників, освітою та підтримкою військових.

Так, депутати міської ради проголосували за виділення коштів на пріоритет «Безпека та оборона». Рішенням сесії передбачено чергові видатки на допомогу військовим частинам та формуванням, посилення безпекових заходів. Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив:

– Цим рішенням ми традиційно левову частку фінансів спрямовуємо на пріоритети “Безпека та оборона”, “Стійкість”, “Турбота”. І, зокрема, вже традиційно на кожній сесії виділяємо відповідну субвенцію військовим частинам, крім закупівлі обладнання, до речі. Так для чотирьох військових частин направляємо 12 млн грн. Крім того, ще іншим підрозділам Сил оборони передбачаємо 9 млн.

Також депутати затвердили Програму розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької міської територіальної громади на 2024–2026 роки. У результаті реалізації цієї Програми очікується поява нових видів підтримки МСП, приріст кількості суб’єктів господарювання та покращення ситуації на ринку праці шляхом створення нових робочих місць.

Окрім цього, затвердили план формування прогнозованої мережі закладів середньої освіти на 2026-2027 роки.

– В Україні триває трансформація системи освіти та впровадження концепції «Нова українська школа». Наступним етапом реформи стане формування мережі закладів освіти, яка з 2027 року забезпечуватиме надання загальної середньої освіти з початкових шкіл, гімназій та ліцеїв, – йдеться у повідомленні.

Під час засідання сесії також затвердили рішення щодо виділення субвенції державного бюджету для Вінницького обласного центру з гідрометеорології. Субвенція державного бюджету буде спрямована на ремонт стаціонарних постів спостереження центру.

Переглянути онлайн-трансляцію можна ТУТ.

Колаж – ВМР, ілюстративне фото – dev.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.