У Вінниці під час презентації збірки “Скрипниківка” Сергія Жадана на потреби ЗСУ зібрали 140 тисяч гривень

18:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 13 вересня в театрі імені Садовського український поет, прозаїк, музикант, публіцист та волонтер Сергій Жадан презентував свою нову збірку поезії “Скрипниківка”. Протягом презентації на потреби ЗСУ вдалося зібрати 140 тисяч гривень. 

Про це повідомляють компанія “Вінниця Концерт” та видання “20 хвилин”.

Так, протягом благодійних аукціонів, що відбувались до та після виступу Жадана, було розіграно низку лотів: розписаний художниками тубус, два прапори, пляшки вина і особливий екземпляр “Скрипниківки” з автографами Сергія Жадана і Валерія Залуженого. З урахуванням коштів, які глядачі залишили у скриньках, загалом у Вінниці вдалося зібрати 140 тисяч гривень. Аукціони проводив харківський актор Олександр “Колмен” Сердюк.

Як зазначалось раніше, “«Скрипниківка» — це 50 і 1 вірш, писані до і після великого вибуху, зібрані разом, поєднані відчуттям мови, яка так болюче зникає, але потім обов’язково повертається”. Як повідомляв Сергій Жадан, збірку він почав писати навесні 2021 року. “Скрипниківка” – збірка віршів про мову, про її здатність повертатися й самовідтворюватись, вразливість та здатність до опору.

Фото – з Facebook-сторінки компанії “Вінниця Концерт”