У Вінниці під час лицарського турніру пам’яті Максима Шимка зібрали понад 25 тисяч гривень для ЗСУ

14:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці нещодавно відбувся вже шостий лицарський турнір пам’яті Максима Шимка. На події вдалось зібрати 25 150 гривень – їх передали благодійному фонду «Загартовані серця» для купівлі зарядної станції для ЗСУ.

Як раніше зазначала представниця організаторів Ольга Грабовська, цьогоріч турнір був присвячений усім Героям, які померли за Україну. Також метою змагань був збір коштів на придбання зарядних станцій для захисників на фронті. Окрім власне лицарських поєдинків, у межах турніру діяв і благодійний ярмарок.

 

 

Згодом Грабовська повідомила, що завдяки турніру вдалося зібрати 25 150 гривень, які передали фонду «Загартовані серця» для придбання зарядної станції для ЗСУ. До збору коштів долучились учасники та гості турніру та, зокрема, такі заклади:

– Байраківська філія ім. Максима Шимка Ліцею №2 м. Немирів,
– КЗ «Вінницька початкова школа №5»,
– КЗ «Вінницький ліцей №8»,
– КЗ «Вінницький ліцей №2»,
– КЗ «Вінницький ліцей №20»,
– КЗ «Вінницький технічний ліцей»,
– КЗ «Вінницький ліцей №30 ім. Тараса Шевченка»,
– КЗ «Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського»,
– КЗ «Вінницький ліцей №16».

Представник фонду «Загартовані серця» Олександр Царевський, який нині також є військовим, повідомив, що кошти спрямують на зарядну станцію Bluetty EB70 для бійців.

Нагадаємо, турнір відбувся 21 жовтня. До нього долучились 27 учасників та учасниць з восьми різних міст України, представники вінницьких закладів середньої освіти (які принесли смаколики (і не тільки) для благодійного ярмарку) та звичайні відвідувачі.

Розпочали турнір з покладання квітів – спершу до «Дерева свободи» на площі Героїв Небесної Сотні, а згодом – до пам’ятного знаку полеглим у російсько-українській війні захисникам біля краєзнавчого музею. Фоторепортаж з початку змагань – за ЦИМ посиланням.

Максим Шимко був вінницьким істориком-реконструктором, є Героєм Небесної Сотні. 20 лютого 2014 року, під час Революції Гідності, він загинув від кулі снайпера. На той момент йому було 34 роки. У 2018 році експерти встановили, що автомат, з якої випустили кулю, належав беркутівцю Сергію Зінченку. Максим Шимко удостоєний звання Героя України.

Фото – з архіву Vежі

Читайте також: З двобоями, смаколиками та благодійним ярмарком: у Вінниці розпочався шостий лицарський турнір пам’яті Максима Шимка.ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.