У Вінниці перейменували три вулиці на честь полеглих захисників

15:52
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці перейменували три вулиці на честь полеглих захисників – Юрія Степанюка, Дениса Лабунського та Дениса Бабія. Крім того, у місті з’явилася вулиця Джохара Дудаєва.

Відповідне рішення “Про найменування та перейменування вулиць у місті Вінниці, провулків, проїздів на території Вінницької міської територіальної громади та про внесення змін до рішення міської ради” прийняла на черговій сесії Вінницька міська рада.

Так, рішення передбачає перейменувати наступні вулиці на території міста Вінниці:

вулиця Ушинського – вулиця Юрія Степанюка
тупик Скіфський – провулок Дениса Лабунського
вулиця Верхарна – вулиця Дениса Бабія

Юрій Степанюк – захисник з Вінниці, молодший лейтенант, який загинув внаслідок боїв за Україну. Був нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

Денис “Гром” Лабунський – вінничанин, який загинув 24 листопада 2022 року на Донеччині. Прикриваючи побратимів, сам отримав смертельне поранення. Був кулеметником в 3-й окремій штурмовій бригаді ЗСУ (колишній полк «Азов» ССО).

Денис “Трейн” Бабій – боєць з Вінниці, який загинув 21 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку. Захисник був офіцером 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ. До війни “Трейн” був лідером ультрас вінницької “Ниви” та одним із лідерів вінницької громадської організації “Центурія”.

Крім того, рішення передбачає, що в місті з’явиться вулиця Джохара Дудаєва. Вона буде в межах мікрорайону, обмеженого вулицями Келецькою, Миколи Ващука, Джерельною та Барським шосе у Вінниці.

Ще один пункт документа стосується того, аби “найменувати вулиці на території садових товариств Вінницької
міської територіальної громади, за межами населених пунктів”:

– «Восход» товариство обслуговуючий кооператив «Аско-П»: проїзд 1-й Цукровий, проїзд 2-й Цукровий;

– «Сахарнік» товариство обслуговуючий кооператив «Аско-П»: проїзд Чудовий;

– «Берізка» товариство громадська організація «Садівничо-дачне товариство «Писарівський»: проїзд 1-й Травневий, проїзд 2-й Травневий, проїзд 3-й Травневий.

Рішення прийняли голосами 43 депутатів міської ради.

Фото – ВМР