× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці передати показники спожитої електрики тепер можна за допомогою моноблоку

14:07
Автор: Vежа

Передати показники спожитої електрики вінничани тепер зможуть без черги прямо в приміщенні Вінницьких міських електромереж за допомогою нового пристрою – моноблоку для передачі показів лічильника. 

Як повідомляється на офіційному сайті “Вінницяобленерго”, моноблок запрацював у приміщенні ВМЕ з початку цього року. За словами директора підприємства Олександра Плотиці, його поява значно спростить життя абонентів, які приїжджають подавати показники електрики з інших районів міста.

– Стало зручно. Особливо людям похилого віку, які звикли приходити до нас чи добиратися здалеку з інших районів міста, витрачаючи час аби надати покази лічильників. Через це наприкінці місяця, як правило, утворювалися великі черги. З появою моноблоку все значно змінилося. Тепер прямо в холі, де встановлено моноблок, можна просто підійти до нього, ввести свій особовий рахунок та останні покази лічильника. Дуже просто і зручно. Якщо споживач не може провести таку операцію самостійно, йому допоможуть наші працівники.

Також роз’яснять, як треба користуватися пристроєм. Це, насправді, нескладно. Моноблок працює щодня, окрім вихідних – суботи та неділі. Крім того, з появою моноблоку вдалося розвантажити і роботу наших операторів. Також в допомогу споживачам тепер маємо й інформаційне табло, де розміщуємо важливу інформацію. Наприклад, про інші прості способи передачі показів електроенергії, про встановлення лічильників різного класу та інше, – розповів Олександр Плотиця.

На підприємстві додають, що вже наприкінці поточного місяця, а саме 30 січня, розпочнеться період передачі фактичних показів приладу обліку електроенергії. Триватиме він до 5 лютого. Обрати найзручніший для себе спосіб передачі показів можна за цим посиланням. 

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.