У Вінниці передали військовим дві автівки

19:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці у межах роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передали військовим дві автівки. 

Як повідомляється на сайті ВМР, машини 9 лютого передали Вінницький міський голова Сергій Моргунов та його заступник Андрій Очеретний.

 

 

 

 

Транспорт придбали у межах роботи штабу у Великій Британії. Обидві машини пройшли повне технічне обстеження. Там замінили електроніку, гальмівні колодки, поставили болотяну гуму, яка дозволить автівкам їздити в умовах абсолютного бездоріжжя та багато іншого.

– Одне авто призначене для бригади Нацгвардії, яка в перші години війни прийняла на себе удар російського десанту в місті Гостомель. …Друга машина призначена для наших «ловців шахедів». Ми повинні постійно підсилювати цей напрямок, щоб захистити небо над Вінницькою областю і забезпечувати Захисників відповідною технікою. Це і автомобілі, і “Бандера павер”, і прожектори, і тепловізори, щоб можна було влучати в ціль. Шахеди приносять багато проблем, і зараз росіяни змінили тактику – пролітають точку враження, щоб влучити в неї з іншого боку. Тому нам важливо знищувати їх ще на підльоті до Вінницької області”, – цитують Сергія Моргунова.

Авто буде використовуватися в складі мобільних вогневих груп, які призначені для знищення безпілотних літальних апаратів. Так, на позашляховик буде встановлений кулемет на тринозі, за допомогою якого захищатимуть наше небо.

Фото з сайту ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.