У Вінниці організують вечірку в нічному художньому музеї

10:12
Автор: Марина Однорог
Become a Patron!

Фортепіано та дві скрипки, келих вина, спілкування та екскурсія художнім музеєм вночі – все це вирішили об’єднати організатори проекту Location Music Night. 

З березня у Вінниці стартує довготривалий проект Location Music Night. За словами одного з організаторів Владислава Кремінського, це цікавий та амбітний музичний проект, який у незвичних та неочікуваних локаціях нашого міста продемонструє таємничість нічної Вінниці та найкращі світові твори мистецтва у новому «диханні».

— Location Music Night — культурне середовище для музичних гурманів, красивий вечір живої музики за келихом вина, комбінація музичної експресії та драйву, енергії та образів, відчуттів та почуттів. Ми даруємо унікальну можливість повного занурення у натхненну музику та вишуканий інтер’єр і створення своєї галереї музичної насолоди. Нічна Вінниця «звучить» по-особливому, ми пропонуємо смакувати життя через мистецтво, — говорить Влад.

Проект передбачає проведення щомісячних вечірок у нічний (вечірній) час доби у незвичних та подекуди незвіданих локаціях міста.

Перший вечір відбудеться 16 березня о 20.00 у художньому музеї. Влад розповідає, що коли вперше потрапив до цього музею, то здивувався, чому така локація мало використовується для проведення цікавих та оригінальних заходів. Домовившись із директором, хлопець вирішив влаштувати перший музичний вечір.

Тому вже цієї суботи вінничани матимуть змогу почути твори таких композиторів як Ludovico Einaudi, Hans Zimmer, Hmara у виконанні Богдани Чмеловської, Максима Тарана та Єлизавети Тюваєвої.

— На вас очікує приємна атмосфера весняної ночі за келихом вина, цікава мистецька подорож музеєм   та новий формат неперевершених емоцій, — пишуть організатори в анонсі.

Проект має довготривалу концепцію, в рамках якого планується проведення низки інноваційних та креативних музичних заходів. В планах організаторів вечірки в архіві, вінницьких катакомбах, на березі Південного Бугу, П’ятничанському парку та спа-комплексах. Вечірки триватимуть від двох до восьми годин.

Ціна 150 гривень, в суму входить келих вина та закуски. Реєстрація ТУТ.