У Вінниці організовують два тренінги від БО «Фонд Сергія Притули»: «Стрілецька справа» та «Орієнтування на місцевості»

17:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці цими вихідними організовують тренінги від БО «Фонд Сергія Притули»: «Стрілецька справа. Базові основи поводження зі зброєю. Снайпінг» та «Орієнтування на місцевості. Топографія».

Як повідомляє Центр готовності цивільних, 27 травня відбудеться тематичний тренінг із циклу навчань для цивільних від інструктора з бойовим досвідом – «Стрілецька справа. Базові основи поводження зі зброєю. Снайпінг».

Під час тренінгу учасники дізнаються про види зброї та її будову, прийоми та правила стрільби, основи поводження зі зброєю, а також – хто такі снайпери та марксмени, якими є особливості їхніх професій.

Триватиме тренінг з 15:00 до 20:00. Інструктором буде фахівець з позивним «Сталкер». Для участі необхідна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

У неділю, 28 травня, організовують тренінг «Орієнтування на місцевості. Топографія». Під час заходу звернуть увагу на суть орієнтування на місцевості, визначення сторін горизонту, що таке азимут магнітний і його визначення. Крім цього, слухачам розкажуть про особливості орієнтування на місцевості за допомогою карт і без них, і що таке топографія загалом.

Триватиме тренінг з 10:00 до 15:00. Інструктором буде викладач Кафедри військової підготовки Микола Домненко. Для участі потрібна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

Вхід на події – вільний донат.

 

Ілюстративне фото – armyinform.com.ua,

фото – телеграм-канал Центру готовності цивільних