У Вінниці оголосили тендер на півтора мільйона на організацію святкування Дня міста

12:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

Комунальний заклад “Центр концертних та фестивальних програм” оголосив тендер на організацію та проведення заходів до Дня Вінниці. 

На це з міського бюджету готові надати щонайбільше 1 590 000 гривень. Повідомляють, що строк надання послуг – з 11 до 13 вересня. Планують, що в цей час в різних районах міста будуть відбуватися культурно-мистецькі заходи з нагоди дня міста «Вінниця-2020».

Якщо у минулі роки основні святкування відбувались по вулиці Соборній, на майдані Незалежності, Європейській площі та Центральному парку, то цьогоріч святкові заходи планують влаштовувати в декількох мікрорайонах.  У тендерній документації вказаний орієнтовний план проведення заходів.

П’ятниця, 11 вересня

мікрорайон Сабарів, з 16:30 до 20:00 – виступи вокальних та хореографічних колективів міста

мікрорайон Пирогово (Стадіон), з 17:30 до 21:00 – виступи вокальних та хореографічних колективів, майстер-клас та виступ студії латиноамериканських танців SalsaMafia, аніматори.

майдан Незалежності. З 19:00 до 22:00

 

Субота, 12 вересня

майдан Незалежності, з 14:00 до 19:00 – заплановано офіційне відкриття. Виступи ансамблю пісні й танцю ЗСУ (Київ), Військово-музичного центру Військово-Морських Сил ЗСУ (Одеса), Військово-музичного центру Повітряних Сил ЗСУ (Вінниця), Національного президентського оркестру (Біг-Бенд) (Київ), Військово-музичне управління ЗСУ (Київ).

проспект Космонавтів, з 14:00 до 18:00 – виступи місцевих реп-виконавців та хореографічних колективів, виступ гурту «CØSMØS» (м.Київ), виступ гурту «Глорія» (м.Вінниця), виступ DjTattiKru (м.Вінниця)

Старе місто (площа Шкільна), з 14:00 до 18:00 – проведення лицарського турніру, виступ місцевих рок та фолк-гуртів, виступ гурту «Чорноморці» (м.Київ). Також проведення майстер-класів: «Стрільба з середньовічного лука, артилерії та метальної зброї»; «Середньовічної музики та танців»; «Дитячих ігор та забав часів середньовіччя».

Центральний парк, Літній театр, з 14:00 до 18:00 – виступ гурту «Sunrise» – проект «Рок&Хор», виступ місцевих вокальних колективів.

Центральний парк, стадіон, з 14:00 до 18:00 – захід не вказаний.

Неділя, 13 вересня

район Вінницького підшипникового заводу (стадіон «Темп»), з 12:00 до 17:00 – виступи вінницьких гуртів: «PanKarpo», дуету «Коханий, кохана», фольклорного гурту «З роси і води», гурту «Наш День», гурту «Водограй» та інші місцеві вокальні колективи. 

площа Перемоги (Будинок Офіцерів), з 12:00 до 17:00 – виступи вокальних та хореографічних колективів міста.

Тяжилів, з 12:00 до 17:00 – виступи вокальних колективів, виступ DJ місцевого значення, виступи мімів, «Шаленої Лабораторії», шоу «Мильні бульбашки з елементами вогню», робота аніматорів. Також будуть «живі скульптури» та «живі картини». На цій локації ще планують влаштувати декілька майстер-класів: вироби із макаронів, браслети зі стрічок, авіа моделювання, малювання піском, розмальовка дерев’яних фігурок, розмальовка печива, фейс-арт.

стадіон ЗОШ №29 (вул. Київська), з 12:00 до 17:00 – захід не вказаний, однак тут мають встановити сцену, операторську рубку, світловий прожектор та забезпечити локація звуковим обладнанням.

мікрорайон Поділля (вул. Зодчих, 16), з 12:00 до 17:00 – виступи вокальних та хореографічних колективів, робота аніматорів.

 

Крім того, на кожній локації протягом трьох днів працюватимуть ведучі, фотографи, адміністратори, а також звукорежисери. До вартості виступу усіх артистів входить виконання побутового/технічного райдерів, трансфер, до/по Вінниці, проживання, якщо необхідно. Також необхідно буде монтувати (а згодом й демонтувати) сцену та декоративно оформлювати локацію.

До вартості тендерної пропозиції включається вартість усіх витрат (навантаження, розвантаження, доставки до місця надання послуг обладнання та устаткування для надання послуг), всі податки й збори, які має сплатити Учасник згідно законодавства.

Початок відкритого аукціону з визначення виконавця робіт розпочнеться 17 серпня.

Наразі відомо, що Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до кінця літа. Залежно від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях регіону з 1 серпня встановлюється “зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Зокрема, наразі відомо, що на території регіону, на якій буде установлено “зелений” або “жовтий” рівень епідемічної небезпеки, забороняється проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід просто неба). Також заборонено діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи.

На території регіону, на якій буде установлено “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки забороняється проведення масових заходів за участю більше ніж 100 осіб та більше однієї особи на 20 квадратних метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід.

Станом на 31 липня на Вінниччині за добу виявили 38 нових випадків COVID-19.

Нагадаємо, що цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями День Європи у Вінниці святкували онлайн.

Пригадати, як відбувалось святкування Дня Вінниці у 2019 році, можна за ЦИМ посиланням.

Читайте також: У Вінниці відзначають День Європи онлайн. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.