У Вінниці оголосили благодійний аукціон з продажу кулону, створеного українцями для цьогорічного “Burning Man”

19:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькому артпросторі “ПІЧ” під час презентації виставки “Фенікс” оголосили благодійний аукціон з продажу кулона з “Burning Man 2023”. Початково аукціон планувалося провести в рамках відкриття, однак згодом в просторі вирішили дати можливість долучитись до акції всім і таким чином зібрати кошти на потреби волонтерського осередку “Medicine for Ukraine” (Me4U).

Як йдеться на сторінці артпростору, кулон було створено спеціально для “Burning Man 2023” українською командою. Його особливість у тому, що виготовлений він із тої самої сталі, що і інсталяція “Фенікс” у пустелі Блек Рок.

Кулон має написи з обох сторін: “Burning Man 2023 Phoenix Ukraine” (що вже робить його особистим сувеніром з найвідомішого фестивалю у світі) та “Rising from the ashes, stronger than ever before” (“Поставши з попелу, сильніший, ніж будь-коли раніше”).

 

 

Умови розіграшу наступні: необхідно задонатити 100 грн на “банку” за ЦИМ посиланням (кожні 100 грн – одне місце в розіграші, більше коштів, більше можливостей). За допомогою нової функції “Монобанку” організатори аукціону розіграють лот серед донатерів 30 вересня.

Усі кошти з банки передадуть волонтерському осередку Medicine for Ukraine (Me4U) на тактичну медицину для бійців на передовій.

Зазначимо, що в понеділок, 18 вересня, в артпросторі “ПІЧ” презентували виставку фотографій Богдана Куценка з цьогорічного фестивалю “Burning Man”. Вінницький митець долучився до цьогорічного фестивалю з боку України та є одним зі співавторів української інсталяції “Фенікс”. Ознайомитись з виставкою можна на базі артпростору (вул. Сковороди, 25 (на мапах досі Пушкіна)).

“Burning Man” (укр. “Палаюча людина”) — щорічна восьмиденна подія незалежного мистецтва, що відбувається в США, штат Невада, в пустелі Блек-Рок. Початок припадає на першу хвилину останнього понеділка серпня. Останній день відбувається на День Праці, офіційне свято, що відзначається в США в перший понеділок вересня, вихідний день для більшості організацій. Кульмінація відбувається в суботу після заходу сонця, коли спалюють величезну дерев’яну статую людини. Щороку встановлюється нова тема події. Самі організатори визначають подію як експеримент зі створення спільноти радикального самовираження, яка у цьому повністю покладається тільки на себе. На тиждень в пустелі встановлюються твори сучасного мистецтва. Деякі з них спалюються творцями до закінчення “Burning Man”. Територія події вільна від грошей і продажів, тому про харчування, житло та інші потреби учасники дбають самі. По закінченню подію учасники прибирають всі сліди свого перебування, а його місцерозташування в пустелі рік за роком змінюється. По задуму організаторів це не фестиваль, а мистецький перформанс та соціальний експеримент радикального самовираження. (Джерело)

Фото – з Facebook-сторінки артпростору “ПІЧ”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.