У Вінниці «Офіс туризму» надаватиме послугу «Шлюб за добу»

17:55
Become a Patron!

Відтепер «Офіс туризму Вінниці» для всіх охочих надаватиме послугу «Шлюб за добу». 

Як повідомляє Вінницька міська рада, у Вінниці зросла кількість шлюбів. Зокрема часто відбувається так, що військовослужбовці, які приїжджають на ротацію, хочуть втілити в життя те, що не встигли зробити до війни – освідчитись коханій людині та одружитись.

Відтак, зазначають у міськраді, оскільки зазвичай на це є небагато часу, військові можуть скористатися можливістю швидко оформити шлюб в «Офісі туризму Вінниці». Загалом, ця послуга доступна всім охочим.

Так, збір документів та реєстрація шлюбів відбувається в приміщенні ресторану «Mont Blanc». Воно відповідає нормам безпеки під час воєнного стану. Вже на сьогодні там працює уповноважена особа «Офісу туризму Вінниці», яка консультує, забезпечує збір та первинну обробку документів, їх супровід, а також проведення урочистої церемонії.

Директорка «Офісу туризму Вінниці» Тетяна Маєвська розповідає:

Ми плануємо модернізувати послугу, зробити момент укладання шлюбу теплим та незабутнім. Тому передбачаємо надання додаткових послуг, зокрема трансферу, індивідуального оформлення та оздоблення місця церемонії. Також – послуг фото та відеозйомки, супроводу професійного ведучого та навіть можливості придбати унікальні сувеніри та обереги від платформи подарунків «BYVI».

На сайті додають, що скористатись послугою можуть лише чоловіки та жінки, котрі досягли шлюбного віку – 18 років. Проте, за рішенням суду, право на шлюб можуть надати людині, яка досягла 16 років (якщо це відповідає її інтересам).

Ми ще маємо багато планів щодо розвитку послуги «Шлюб на добу». Проте найважливіше – допомогти людям створити родину. Ця послуга особливо актуальна зараз, коли люди мають обмежений час для оформлення документів – є військові, які приїхали до Вінниці на ротацію і хочуть за цей проміжок часу укласти шлюб. Впевнена, що послуга користуватиметься популярністю й у Вінниці буде більше щасливих родин, – додає Тетяна Маєвська.

Замовити послугу «Шлюб за добу» можна за номерами телефонів 093 603 17 19, 068 192 65 65, 050 288  77 05 чи 096 775 67 95 або прийти за адресою по вулиці Соборна, 34.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що станом на серпень у нашому місті кількість шлюбів за період з початку повномасштабного вторгнення зросла на майже 15%.

Ілюстративне фото – Pixabay,

фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці з початку повномасштабного вторгнення збільшилась кількість шлюбів та поменшало розлучень: психолог пояснює чому

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.