× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці обрали найкрасивішу студентку міста. ФОТОРЕПОРТАЖ

22:45
Автор: Андрій Качор

Сьогодні, 16 травня у Вінниці відбувся загальноміський конкурс “Студ Міс Вінниця 2019”. 12 учасниць з різних вінницьких вишів та навіть студентки з інших міст, але які навчаються саме у Вінниці. 

Конкурс відбувся в досить пафосній обстановці клубного ресторану “Велюр” на вул. Пирогова. Антураж, окрім масивних люстр, великої кількості дзеркал і золотисто-сріблястих меблів, цього вечора створювали ще й аніматори, вдягнуті в середньовічні блискучі костюми. Вони стояли біля входу до ресторану і всім відкривали двері.

Сам конкурс, запланований на 17:00, розпочався майже з годинною затримкою, але протягом цього часу присутні могли випити вина та спробувати закуски з фуршету для всіх охочих.

 

 

 

У цей же час чинна “Студ Міс Україна”, вінничанка Богдана Плотиця пояснювала, що на цьому конкурсі – краса не головне.

– В нашому випадку не важливі якісь конкретні параметри. Це свято студентської краси, не лише що стосується зовнішності. Для нас сьогодні буде найважливіше, якою харизмою володіє та чи інша конкурсантка, які цінності вона несе світу. А також те, що вони вміють: хтось любить танцювати, хтось співати, хтось професійно займається спортом. Усе це конкурсантки покажуть сьогодні, – сказала Богдана.

За словами дівчини, під час конкурсу передбачена також перевірка інтелектуального рівня дівчат, тож протягом конкурсу їм ставитимуть ще й запитання. Це те, чого так не вистачає головному міському конкурсу Вінниці – “Міс Вінниця”, і за що його постійно критикують.

 

Зрештою, близько 18:00 на сцену “Велюру” вийшли ведучі свята – Олександр Теренчук та Інеса Побережна. Вони розповіли, як відбуватиметься конкурс.

 

 

Спочатку дівчата вперше вийдуть до публіки в сукнях від студії Ruta, за тим будуть презентовані їхні відео-візитівки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після цього дівчата відповідали на прості запитання від ведучих, які, нібито, мали продемонструвати їхній внутрішній світ та інтелектуальний рівень.

 

 

 

 

 

 

 

 

Цікаво, що головними темами як у відео-презентаціях, так і під час відповідей дівчат стали екологія, здоровий спосіб життя та бажання вивчити щонайбільше іноземних мов (а багато студенток вже володіють не однією мовою). Прикметно також, що всі вінницькі студентки відповідали та презентували себе українською мовою, і лише одна зробила відео-візитівку англійською.

За тим дівчата вийшли в шкіряному та хутряному одязі від оного зі спонсорів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Фінальною появою дівчат перед глядачами та суддями став вихід у вечірніх сукнях від модельєрки Світлани Теренчук, яка також була присутня в залі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зрештою, після кількох музичних номерів, журі конкурсу – серед яких митці, режисери, Міс Україна-2014, діюча Міс Вінниця Марина Сотник та спонсори заходу – пішли в нарадчу кімнату. Після приблизно 20-ти хвилин очікування, судді оголосили свій вердикт відразу в кількох номінаціях.

 

 

 

 

ПЕРЕМОЖНИЦІ

Так, звання “Міс креатив” виборола студентка ВНМУ ім. Пирогова Олександра Шамрай. 

 

 

“Міс фотогенічність” стала Аліна Фененко з ВДПУ ім. Коцюбинського.

 

 

 

Звання “Міс харизматичність” отримала Анастасія Свиридюк з ВНМУ ім. Пирогова.

 

 

Титул “Міс натхнення” вручили студентці ВНМУ ім. Пирогова Анастасії Паньків.

“Міс спорт” стала Катерина Тимощук з ВНМУ ім. Пирогова.

 

 

Звання “Міс інтелект” отримала майбутня стоматологиня Анна Пахута з ВНМУ ім. Пирогова.

 

 

Анна Бровченко, яка свого часу стала головною героїнею промо-відео про Вінницю, яке зняла Vежа, отримала титул “Міс шарм”. Забігаючи наперед, скажемо, що це була не остання нагорода студентки КУБГ ім Грінченка цього вечора.

 

 

За результатами голосування, яке відбувалося в залі протягом всього конкурсу, звання “Міс глядацьких симпатій” отримала студентка-енергетик з ВНТУ Анна Кульматицька. 

Титул “Міс Princess” та цінний подарунок від спонсорів здобула Оксана Коломієць з КНТЕУ.

Ще в одній спонсорській номінації “Міс Кімберлі” перемогу здобула знову ж таки Анна Кульматицька. 

 

А звання “Міс РІА” за результатами онлайн-голосування отримала Наталія Гарбуз з ВНМУ ім. Пирогова.

 

 

Зрештою, ведучі та журі підійшли до головних номінацій: двох віце-міс та Міс Студ Вінниця 2019. Так, за рішенням журі, титул другох віце-міс здобула вже згадана Анна Бровченко. Анні також вручили спеціальний приз від китайських спонсорів – сертифікат на поїздку в Піднебесну.

 

 

 

Першою віце-міс стала студентка Вінницького аграрного університету Анастасія Пронько.  

 

 

Перемогу ж у конкурсі здобула молода і ефектна хмельничанка, але студентка стоматологічного факультету ВНМУ ім. Пирогова Вікторія Звонецька. Вона отримала корону (як і дві віце-міс), а також право представити Вінницю на всеукраїнському конкурсі “Студ Міс Україна”.

 

 

 

 

 

 

Фото Андрія Завертаного

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.