У Вінниці обговорять перспективи переходу міста до «зеленої економіки»

18:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

Що таке «зелена економіка» та як її розвивати у Вінниці обговорюватимуть на черговій зустрічі у рамках розробки проекту Стратегії розвитку перспективної Вінницької міської ОТГ.

У п’ятницю, 24 липня, відбудеться друге експертне обговорення в рамках розробки проекту Стратегії розвитку перспективної Вінницької міської ОТГ. Темою зустрічі буде «Перехід до «зеленої економіки» за підтримки освіти та науки».

Захід влаштують на підприємстві KnessGroup з 14 до 16  години. Участь у зустрічі можуть взяти усі бажаючі фахівці у сфері «зеленої економіки». Однак, оскільки кількість місць обмежена, необхідно попередньо зареєструватися за ЦИМ посиланням. Зазначають, що перевагу участі надаватимуть передусім тим заявникам, які спеціалізуються в тематиці заходу.

– Співпраця наукового, освітнього, бізнес секторів та суспільства стає все більш необхідною у конкурентному та глобалізованому світі. Університети та наука роблять внески у формуванні відповідей на екологічні виклики та пошук нових рішень для переходу до «зеленої економіки» у Вінниці, – йдеться в анонсі.

Під час зустрічі планують обговорити декілька питань. Зокрема:

  • Традиційна та нова економіка в межах міста: протистояння чи спільний розвиток?
  • Заходи й засоби на етапі переходу до «зеленої» економіки;
  • Які сектори «зеленої» економіки є найбільш перспективними для Вінницької міської ОТГ?
  • Яких дій вимагає перехід до «зеленої» економіки від освіти та науки?

Питання та пропозиції щодо розвитку Вінницької ОТГ на наступні 10 років просять надсилати на електронну скриньку: [email protected]

Детальніше з переліком заходів можна ознайомитись ТУТ.

Як зазначають на сайті Вінницької міської ради, зелена економіка є низьковуглецевою, економічно ефективною та соціально інклюзивною. В умовах зеленої економіки зростання зайнятості та доходів зумовлюється державними та приватними інвестиціями в таку економічну діяльність, інфраструктуру та активи, які дозволяють зменшити викиди вуглецю та забруднення, підвищити ефективність використання енергії та ресурсів та запобігти втраті біорізноманіття та екосистемних послуг.

Читайте також: «Стратегія 3.0»: мешканців громади запрошують долучитися до обговорення розвитку Вінницької міської ОТГ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.