У Вінниці не залишать парковку по Данила Нечая. ВІДПОВІДЬ НА ПЕТИЦІЮ

9:21
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінничани в петиції просили залишити автомобільну парковку на вулиці Данила Нечая, 63, яку мали ліквідувати внаслідок реконструкції вулиці. У міськраді відповіли, що залишати парковку не будуть, однак водії зможуть тимчасово зупинятись у правій крайній смузі.

Про це повідомляється у відповіді на петицію.

Нагадаємо, автор петиції, Олександр Павлович, аргументував прохання залишити парковку так:

– В цьому місці (біля Данила Нечая, 63 – авт.) сконцентровано три магазини, аптека (єдина в радіусі щонайменше одного кілометру) та відділення УкрПошти. Парковка виконує роль зони завантаження-розвантаження великогабаритних автомобілів доставки і забезпечує безпечний доступ до цих об’єктів. З її закриттям автомобілі зупиняються на проїжджій частині, що становить небезпеку і сповільнює рух транспорту, – зазначав автор.

Відтак, Олександр Павлович пропонував залишити існуючу парковку та спорудити тротуар і нанести велосипедну доріжку по старому “маршруту”, півколом в обхід парковки.

У міській раді відповіли так:

– …заплановано влаштувати безпечний та безперешкодний рух вздовж вулиці (Данила Нечая – авт.), в тому числі на місці раніше влаштованої «кишені» на якій хаотично паркувався автомобільний транспорт.

Також, буде виконано перенесення регульованого пішохідного переходу до вул. К. Широцького, що станом на теперішній час встановлений з порушенням норм безпеки (пішохідний перехід направлено в «заїзну кишеню») та влаштування 4 смуг руху авто-мобільного транспорту (по 2 смуги руху в кожному напрямку), що дає змогу виконати тимчасову зупинку автомобіля в крайній правій смузі згідно правил дорожнього руху, для можливості доступу до об’єктів, зазначених в петиції.

Крім того, на території колишньої «кишені» буде виконано інтенсивнішу посадку дерев, для покращення рекреаційного простору та екологічного середовища в межах об’єктів тяжіння мешканців району, що також обумовлюється стратегічним напрямком «Концепції інтегрованого розвитку м. Вінниці 2030», – йдеться у відповіді на петицію.

Фото зі сторінки петиції