У Вінниці не підтвердилась інформація щодо більшості “замінованих” будівель

17:51
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці правоохоронці перевірили більшість з “замінованих” об’єктів. У Поліції зазначають, що інформація не підтвердилась.

Сьогодні, 29 травня, до поліції надійшло повідомлення про замінування 28 об’єктів у Вінниці. Зокрема торгівельних центрів, дитячих садочків, готелю, залізничного вокзалу та інших будівель.

На сайті ГУ НП у Віницькій області повідомили, що вибухотехніки та кінологи перевірили більшу частину “замінованих” об’єктів, серед яких 8 торговельних центрів, і жодних предметів, які можуть бути небезпечними для оточуючих, не виявили.

 

– Правоохоронці перевірили торговельні центри міста, залізничний вокзал та дитячі садочки, про мінування яких було повідомлено. У результаті перевірки жодних вибухонебезпечних предметів не було виявлено. Наразі поліція продовжує перевірку ще декількох об’єктів– йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, що п’ять днів тому, 24 травня, у Вінниці евакуювали чотири університети і торговельний центр “Мегамолл”. Тоді інформація про замінування також надійшла на електронні пошти закладів, але вона не підтвердилася.

А кількома тижнями раніше, 11 травня, було “замінування” восьми торгових центрів у Вінниці. Тоді поліція теж не виявила вибухівки.

Фото – vn.npu.gov.ua

Читайте також: Масова евакуація: у Вінниці повідомили про замінування 20 об’єктів, зокрема вокзалу і садочків. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.