У Вінниці народна артистка Марія Бурмака презентує проєкт “Улюблені класики”

9:52
Автор: Vежа

Сьогодні, 21 вересня, у Вінниці в приміщенні Донецького національного університету імені Василя Стуса народна артистка України Марія Бурмака презентує проєкт “Улюблені класики”.

Як йдеться в анонсі, проєкт налічує 15 пісень на вірші українських класиків, зокрема: Олени Теліги, Івана Франка, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Василя Стуса та інших авторів.

Зазначається, що творчий проєкт артистки було підготовлено за підтримки Українського культурного фонду. Над реалізацією працює команда професіоналів, серед яких такі відомі музиканти, як Геннадій Бондар, Андрій Мороз, Олександр Лисенко, Кирило Бородін, Маша Хмельова. Саундпродюсером проекту став Вадим Лисиця, студія FOXXSTUDIOS.

Загалом, в рамках проєкту артистка проведе презентаційні музично-поетичні зустрічі у шести містах України для студентів та викладачів вищих навчальних закладів.

Презентація у Вінниці відбудеться о 17:00 в актовій залі Донецького національного університету імені Василя Стуса (вул. 600-річчя, 21, 7 поверх).

Вхід за попередньою реєстрацією за ЦИМ посиланням.

Як наголошують на Facebook-сторінці університету, враховуючи епідеміологічну ситуацію в Україні, Вінниці та Вінницькій області, творчий вечір відбудеться з дотриманням карантинних обмежувальних заходів, а саме: заповненість зали на 50%, обов’язкові маски та дотримання соціальної дистанції.