У Вінниці намагались достроково звільнити рецидивіста, засудженого за вбивство

10:03
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці засудженому за убивство, розбій та інші злочини мали пом’якшити покарання, звільнивши з виправної колонії. У прокуратурі таке звільнення вважають безпідставним і успішно оскаржили в апеляційному суді.

Як повідомляється на сайті прокуратури Вінницької області, йдеться про засудженого Вінницької виправної колонії (№86).

– Вінницьким апеляційним судом за результатами розгляду апеляційної скарги Вінницької місцевої прокуратури скасовано рішення суду першої інстанції, яким задоволено безпідставне клопотання начальника виправної колонії про заміну невідбутої частини покарання у виді позбавлення волі на виправні роботи засудженому, який відбуває покарання за умисне вбивство з корисливих мотивів та вчинення інших тяжких і особливо тяжких злочинів (крадіжка, розбій та незаконне заволодіння транспортним засобом) – йдеться на сайті прокуратури.

В прокуратурі підкреслюють, що засуджений так і не визнав вину у вчиненні злочинів, за які його засуджено, у тому числі щодо протиправного заподіяння смерті іншій людині.

Так, зазначається, що будучи раніше неодноразово судимим, при звільненні умовно-достроково від відбування покарання, засуджений, за період відбування покарання у виправній колонії, “належних висновків для себе не зробив, вчиняв злісні порушення, а сумлінною поведінкою та ставленням до праці не довів своє виправлення”.

Cуд першої інстанції, попри це, задовольнив клопотання начальника Вінницької виправної колонії № 86 про застосування пільги, передбаченої ст. 82 КК України (Заміна невідбутої частини покарання більш м’яким), однак апеляційний суд підтримав позицію прокурора щодо незаконності такого рішення.

Ілюстративне фото – 24 канал