У Вінниці нагородили рятувальника, який допоміг непритомній жінці на трасі. ФОТО

15:45
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 22 серпня, у Вінниці нагородили Андрія Ковальчука – бійця ДСНС Вінниччини, який нещодавно врятував життя жінці, котра втратила свідомість на проїжджій частині.

Нагородження відбулось у приміщенні Вінницької міської ради. “За проявлену громадську свідомість, високі людські якості та небайдужість до життя іншої людини” міський голова Сергій Моргунов разом з очільником Вінницької облдержадміністрації Валерієм Коровієм вручили рятувальнику почесну Грамоту та грошову премію.

Та перед тим Сергій Моргунов подякував Андрію Ковальчуку за його благородний вчинок.

– Андрій Васильович виявився рятувальником по професії, а після цих подій, виявляється, що він просто по душі рятувальник – він врятував ту жінку. Мабуть країна, народ – це в першу чергу люди. І дуже велике значення має те, як українці ставляться одне до одного. Є таке слово “патріотизм”, але що ми вкладаємо в це слово? Любов до рідного міста, країни, держави, повага до законів, до своєї сім’ї і любов до ближнього. Чим більше буде людей в Україні таких, як Андрій Васильович, тим більше ми будемо самою сильною та могутньою державою в світі, – сказав міський голова, після чого й відбулося нагородження.

Андрій Ковальчук – начальник рятувального відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області

Нагадаємо, 11 серпня на проїжджій частині траси Львів-Кропивницький-Знам’янка (на ділянці в бік Вінниці) опинилася жінка, яка втратила свідомість. Тоді автівки, що проїжджали на цьому відрізку дороги, просто оминали постраждалу. Крім однієї машини, водій та пасажир якої врешті й врятували людське життя. Водієм цього авто і був Андрій Ковальчук.

VежА поспілкувалася з чоловіком ще 14 серпня на обласному етапі Firefighter Combat Challenge – змаганнях рятувальників. Що розповів Ковальчук про цей випадок – читайте у цьому матеріалі:

Читайте також: Чоловік, який допоміг непритомній жінці на трасі, виявився професійним рятувальником. ФОТО

Фото автора

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.