У Вінниці на вулиці Сковороди призупинили водопостачання через аварійний витік

22:43
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці сьогодні, 5 грудня, по вулиці Сковороди на водопроводі стався аварійний витік. Через це комунальники вимушено вимкнули водопостачання по всій вулиці та попередили про ремонтні роботи від завтрашнього ранку.

Як ідеться у повідомленні “Вінницяоблводоканалу”, аварійний витік – середнього ступеня. Відключити воду для мешканців вулиці сьогодні вирішили через значні втрати води та щоб запобігти аварійній ситуації на шляхопроводі вулиці К. Коріатовичів.

– Через значні втрати води та враховуючи можливість обледеніння на дорозі (щоб не допустити аварійної ситуації на шляхопроводі вул. К. Коріатовичів) припинили водопостачання по всій вулиці, – йдеться у повідомленні. – Холодного водопостачання по вул. Григорія Сковороди (в минулому Пушкіна) сьогодні не буде 100%. 

Зазначено, що ремонтні роботи будуть виконуватись з 7:30 завтра, 6 грудня.

– Це робоча ситуація, НЕ пов‘язана з сьогоднішніми обстрілами ворогом критичної інфраструктури України. Перепрошуємо за тимчасові незручності: будемо оперативно інформувати про хід робіт та орієнтовний час відновлення водопостачання, – додали у “Вінницяоблводоканалі”.

Ілюстративне фото – rivne1.tv

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.