У Вінниці на вулиці Молодогвардійській почали будівництво самопливної каналізації

11:33
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці на вулиці Молодогвардійській, що на Старому місті, розпочали будувати самопливну каналізацію.

Як повідомляє Вінницька міська рада, проєкт по каналізуванню на території квартального комітету «Добробут» передбачає будівництво каналізації на вулицях Привокзальній, Кутузова, Хуторянській, Одеській, І.Федорова, П.Дорошенка, Гетьмана Сагайдачного та інших.

Наразі на вулиці Молодогвардійській прокладають магістральний колектор. Вже влаштували шість залізобетонних колодязів та проклали двісті метрів труб. Згідно з проєктом, збудують самопливну мережу протяжністю 5,9 км, напірну мережу протяжністю 1 км та 3 КНС. Роботи проводять у кілька етапів.

 

 

Роботи відбуваються в межах перспективного плану будівництва каналізаційних мереж у приватному секторі. Зазначається, що підключення будинків до централізованої мережі водовідведення для мешканців набагато зручніше та економніше, ніж використання вигрібних ям.

Як додають у повідомленні, у 2019 році у рамках проєкту збудували 1,6 км мереж на вул. Привокзальній, пров. Привокзальному та КНС на вул. Кутузова. У 2020 році проклали 1,5 км мереж каналізації на вул. Привокзальній, вул. Хуторянській, зробили напірну мережу каналізації на вул. Федорова та самопливну мережу каналізації на вул. Кутузова.

У 2021 році збудували 1,5 км самопливної мережі каналізації на вул. Кутузова, вул. І.Федорова та – КНС на вул. І.Федорова. Розпочали будувати мережі на вул. П.Дорошенка та вул. Одеській.

Фото – ВМР

Читайте також: До кінця року у Вінниці планують термомодернізувати ліцей №23

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.