У Вінниці на Сабарівському кладовищі облаштовують Квартал Героїв

18:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

У січні на Сабарівському кладовищі у Вінниці стартували будівельні роботи щодо облаштування Кварталу Героїв, де поховані військові.

Як повідомляє Департамент комунального господарства та благоустрою ВМР, бригада будівельників прокопує доріжки. Їх потім засиплять щебенем та відсівом, утрамбують, після чого – викладуть тротуарну плитку. Загальна площа території сягатиме до 500 квадратних метрів.

Наша мета зробити так, щоб людям було зручно тут ходити і відвідувати своїх рідних. Зараз, наприклад, всюди болото, а коли покладемо плитку, ділянка буде чистою і сухоою. Наразі дуже залежимо від погодних умов, ми хотіли почати ще з початку січня, але тоді були морози. Зараз докладемо максимум зусиль, щоб швидко і якісно все зробити, – каже начальник Комбінату комунальних Підприємств Дмитро Науменко.

 

 

Зазначено, що одним з основних орієнтирів кварталу є десятки синьо-жовтих прапорів. Крім цього, тут майорять і стяги Нацгвардії, підрозділу Нацполіції “КОРД” та знамена окремих батальйонів ЗСУ:

З лютого минулого року тут поховали 112 військових з Вінниці, зокрема тут є могили двох херсонців та одного військового з Білорусі, який проживав у нашому місті і вступив у лави Збройних Сил, щоб боронити Україну. За бажанням родичів загиблих, здійснили 39 поховань військових на кладовищах у приєднаних територіях: Щітки, Вінницькі Хутори, Писарівка, Стадниця тощо, – додає Дмитро Науменко

Фото – зі сторінки Департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР у Facebook

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.