× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці на проспекті Юності встановлять систему поливу газонів за півмільйона гривень

13:53
Автор: Юлія Плахтій

У Вінниці збираються влаштувати систему автоматичного поливу клумб на перехресті вулиці Пирогова та проспекту Юності. На це готові витратити 633 тисячі 882 гривні.

Відповідне тендерне оголошення на сайті публічних закупівель ProZoro розмістив замовник – Міське комунальне підприємство “Вінницязеленбуд“.

Щоправда, попри те, що тендерне оголошення звучить як “Капітальний ремонт зелених зон з влаштуванням автоматичного поливу на перехресті вулиць Пирогова-Юності в м. Вінниця”, за словами представника компанії-замовника Миколи Залецького, йдеться тільки про влаштування системи поливу.

Що стосується капітального ремонту зеленої зони, то у документації зазначено тільки обдернування 1 260 “квадратів” квiтникiв, дорiжок та площадок пiд стрiчку (дерен – поверхневий шар ґрунту, вкритий травою та трав’янистими рослинами та переплетений корінням, пагонами і кореневищами багаторічних трав; містить підвищену кількість органічних речовин).

Роботи мають бути виконані до 30 листопада. Нині розглядається тендерна пропозиція від приватного підприємства “Унік флора”, яке запропонувало свої послуги за 554 тисячі гривень.

Як зазначено в тендерній документації, джерелом водопостачання слугує існуюча водопровідна система, ділянка поливу поділяється на чотири зони, для кожної з яких передбачається встановлення електромагнітних клапанів, розташованих в боксі, що керуються автоматичним контроллером.

Система буде оснащена фільтрами для очищення води, а також матиме датчик дощу, завдяки якому полив припинятиметься автоматично після початку опадів. Проте дізнатися, яку площу зеленої зони охоплюватиме система поливу, не вдалося, оскільки працівники КП “Вінницязеленбуд”, які могли надати відповідь, не були присутні на робочому місці.

Головне фото – eurohouse.ua

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.