У Вінниці на пляжі “Хімік” влаштують чемпіонат із гри у петанк

19:12
Автор: Катерина Дядюк

У Вінниці на пляжі “Хімік” влаштують чемпіонат із гри у петанк. Перевірити власну витривалість та кмітливість запрошують усіх охочих.

У міській раді повідомили, що вік учасників не обмежений, а переможці отримають подарунки.

Петанк – це гра, під час якої потрібно кинути металеву кулю якомога ближче до маленької дерев’яної, – йдеться у повідомленні.

У сучасній формі гра виникла у 1907 році в Ла-Сьйота, в Провансі, на півдні Франції. Назва гри означає “ноги разом”, або точніше “ноги на якорі”. Цю гру, як правило, грають на твердому ґрунті або гравії, але можна також грати на траві, піску тощо.

У Франції в петанк грають близько 17 мільйонів осіб (в основному під час літніх канікул). Є близько 375 тис. гравців, ліцензованих Федерацією Французького Петанку, і близько 3 тис. — в Англії. Крім того петанк-клуби є у США та в Південно-Східній Азії (Лаос, Північний Таїланд, В’єтнам, Камбоджа…). Існують петанк-клуби і в Україні (джерело – uk.wikipedia.org)

Детально з ілюстраціями та правилами гри у петанк можна ознайомитися на сайті “Федерації Петанку України”.

У Вінниці чемпіонат із петанку відбудеться у четвер, 5 серпня, на пляжі “Хімік”. Початок – о 16:00 годині. Охочим взяти участь у грі потрібно зібрати команду з двох людей та зареєструватися за телефотом (063) 753-00-63, або за ЦИМ посиланням.

Чемпіонат з петанку організовують відділ молодіжної політики міської ради та КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання”.

Ілюстративне фото – d39l2hkdp2esp1.cloudfront.net

Читайте також: У Вінниці влаштують експедицію вздовж малої річки Дьогтянець

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.