У Вінниці на площі Героїв Чорнобиля висадили 12 тисяч цибулин тюльпанів

17:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці на площі Героїв Чорнобиля висадили 12 тисяч цибулин тюльпанів. Цибулини квітів для міста безоплатно надав меценат.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

– На цій локації висадили близько 12 тисяч цибулин. Квіти різноманітного забарвлення: жовті, фіолетові, рожеві, червоні та білі. Ми висаджуємо їх вчасно. Зараз у зв’язку з глобальним потеплінням дещо змінилися терміни посадки. Раніше висаджували від кінця вересня до жовтня, зараз з кінця жовтня до листопада, – цитують директорку МКП «Вінницязеленбуд» Тетяну Прибиш.

Вказано, що для квітів дуже важливо, аби ґрунт не був промерзлим. Тюльпани висаджували у плюсову температуру, тож цибулинам така пора року неабияк підходить.

– Вдячні місцевому меценату Ігорю Любовському за цибулини, які він надав місту на безоплатній основі, – сказав депутат Вінницької міської ради Дмитро Науменко.

У міськраді нагадують, що нещодавно МКП «ВінницяЗеленбуд» висадило майже сім тисяч цибулин крокусів, нарцисів, гіацинтів і тюльпанів, які Вінниця отримала від голландського фермера та українки. Загалом на площі Тараса Шевченка висадили понад 1000 цибулин нарцисів, крокусів і гіацинтів.

Фото ВМР
Ілюстративне фото – ogorodnik.com

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.