У Вінниці на медмістечку встановили новий кисневий газифікатор. ФОТО

9:36
Автор: Vежа
Become a Patron!

У медмістечку, що на Хмельницькому шосе, встановили новий кріогенний кисневий газифікатор. Його цистерна розрахована на зберігання 20 тонн рідкого кисню.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Сергій Моргунов, вінницький міський голова. Він зазначив, що цей газифікатор стане додатковим джерелом кисню для чотирьох медичних закладів Вінниці. До нього під’єднають першу міську та багатопрофільну лікарні, пологовий будинок №1 і кардіоцентр.

– Відтепер забезпечення медичним киснем буде гарантовано стабільним, адже лікарні матимуть три джерела кисню (два газифікатори і балонна рампа), – написав Сергій Моргунов.

 

Зазначається, що нове устаткування – німецького виробництва. Кріоцистерна розрахована на зберігання 20 тонн рідкого кисню. Через спеціальні газифікатори рідкий кисень переходить в газоподібний стан. А далі – по кисневій магістралі до кожного ліжка стаціонару чи реанімації.

Медики кажуть, що новий газифікатор дозволить повністю забезпечити потреби пацієнтів у кисневій терапії, головне – стабільно, у спокійному режимі. Повідомляється, що завдяки цьому обладнанню заклади зможуть витримувати рекордні піки навантаження (як це було під час спалахів коронавірусу).

 

Встановлення додаткового кисневого газифікатора ми передбачали у рамках модернізації централізованої системи киснезабезпечення. Важливо, щоб міські заклади були готовими до можливої хвилі COVID восени. Але головне, щоб вінничани дбали про своє здоров’я і вакцинувалися, щоб захистити себе і близьких, зазначив Сергій Моргунов.

Фото – facebook.com/SAMorgunov

Читайте також: Невидимий рятівник: що таке медичний кисень та чи достатньо його на Вінниччині

Читайте також: У Козятині завершили першу чергу реконструкції відділення екстреної та невідкладної допомоги. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.