У Вінниці на маршрут виходять ще два тролейбуси VinLine. ВІДЕО

13:16
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці випустили ще два тролейбуси власного виробництва VinLine. Сьогодні їх презентували у місцевому тролейбусному депо за участі чиновників та міського голови.

Відповідаючи на запитання журналістів, чому ці тролейбуси із закуплених кузовів МАЗ-203 роблять вручну, міський голова порівняв його з елітним автомобілем:

– Це, знаєте, як Ролс-Ройс. Ролс-Ройс роблять вручну, і він має відповідну якість, гарантію і результат. Тут так само: Якщо воно робиться вручну і це роблять наші вінничани для себе ж, то і відповідне ставлення до створення такого продукту. Передусім це дешевше і це створення додаткових робочих місць. 12 чоловік у цій групі працюють над створенням вінницького тролейбусу: це також і збереження кваліфікованих кадрів для України та Вінниці зокрема.

Сергій Моргунов зазначив, що аналогічний тролейбус, який працює вже рік, гарно себе зарекомендував.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у 2020 році транспортники планують закупити п’ять кузовів для виготовлення нових тролейбусів. “Вінницька транспортна компанія” ще 3 січня опублікувала закупівлю на придбання 5 кузовів із низьким рівнем підлоги. На це виділяють 16 мільйонів гривень.

Згідно із тендерною документацією, машинокомплект тролейбуса має бути новим, а рік випуску  —  не раніше першої половини 2019 року. Складатиметься кожен комплект з кузова тролейбуса, передньої (осі) підвіски, задньої (осі) підвіски та тягового двигуна. Всі елементи каркасу кузова повинні мати антикорозійний захист. Елементи кузова, які постійно знаходяться під впливом зовнішнього середовища повинні бути виготовлені із нержавіючих матеріалів та пофарбовані.

Тролейбуси матимуть загальну місткість не менше 80 пасажирів, а також щонайменше 30 місць для сидіння. Вказано, що кожен кузов має бути з низьким рівнем підлоги та обладнаний пандусом.

На фейсбук-сторінці міського голови опублікували відео, де очільник Вінниці керує одним з нових тролейбусів. Нагадаємо, що такі тролейбуси мають також 5-кілометовий запас автономного ходу.

Нагадаємо, що перший VinLine виїхав на вулиці Вінниці у травні минулого року. Назву новому транспорту вигадували самі вінничани. Як ми писали раніше, модернізований вінницький тролейбус має п’ять кілометрів автономного ходу, систему вентиляції у салоні, інноваційні деталі, які спрощують експлуатацію та підвищують рівень безпеки, а також майже 30% економії електроенергії у порівнянні з тролейбусами старого покоління.

Як ми писали раніше, перший вінницький тролейбус має п’ять кілометрів автономного ходу, систему вентиляції у салоні, інноваційні деталі, які спростять експлуатацію та підвищать рівень безпеки. А ще – майже 30% економії електроенергії порівняно з тролейбусами старого покоління.

Як зазначають у повідомленні, куплені лише кузови, які не укомплектовані усім необхідним обладнанням та системами. Зокрема зазначають, що усі компоненти тролейбусу будуть встановлені вже силами ВТК, зокрема нові кузови облаштують:

– тяговим двигуном;
– струмоприймачами;
– транзисторно-імпульсною системою управління, статичними перетворювачами живлення зарядної системи акумуляторних батарей, бортової системи, живлення мотора компресора і мотора гідростанції;
– системою опалення кабіни водія і салону тролейбуса;
– високовольтною проводкою 600 В;
– низьковольтною проводкою CAN- перетворювача;
– компресорним агрегатом;
– гідростанцією підсилювача руля;
– акумуляторними батареями бортової системи і тягової системи..

Читайте також: У стилі VinWay: у Вінниці показали, як виглядає перший тролейбус власного виробництва. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.