У Вінниці на Магістратській відкрився новий медичний центр “Нейромед”

17:46
Автор: Vежа
Become a Patron!

На правах реклами

У середмісті Вінниці відкрився новий медичний центр неврології “Нейромед”. У закладі можна отримати  консультацію професійних кардіолога, невролога, ревматолога, ендокринолога, а також зробити повний комплекс аналізів та ультразвукову діагностику різних частин тіла.

У “Нейромеді” розповідають, що внаслідок ракетного удару 14 липня Центр сучасної діагностики зазнав важких втрат. Однак медична компанія вирішила не зупинятись і далі надавати якісні послуги та медичну допомогу тим, хто цього потребує.

 

 

Так, новий центр неврології “Нейромед” розташувався на Магістратській, 20. Цей медичний центр спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці неврологічних захворювань. Так, серед його послуг:

– консультація лікаря-невролога;
– консультація лікаря-кардіолога;
– консультація лікаря-ревматолога;
– консультація лікаря-ендокринолога;
– ультразвукова діагностика;
– повний комплекс аналізів;
– можливість пройти лікування у денному стаціонарі;

Так, у закладі можна отримати консультацію Тетяни Олександрівни Сміюхи, лікаря-невролога з 22-річним стажем. Спеціалізується на лікуванні нейродегенеративних захворювань нервової системи, пароксизмальних станах, головного болю, захворювань периферичної нервової системи, судинних захворювань головного та спинного мозку.

Ще одним фахівцем, який вже працює у закладі, є Ірина Павлівна Осипенко, кандидатка медичних наук та лікарка-кардіологиня Центру “Нейромед” з багаторічним досвідом.

До лікаря-кардіолога варто звернутись, якщо ви помітили перебої в ритмі роботи серця, відчуття тиску в грудях, підвищення артеріального тиску у стані спокою та біль в області серця. Для повноцінного огляду лікар-кардіолог проведе ультразвукову діагностику серця, електрокардіографію (ЕКГ) та надасть комплексну консультацію як лікар-кардіолог.

Також у новому центрі можна пройти ультразвукову діагностику на сучасному апараті останнього покоління. Лікарі Центру проводять УЗД внутрішніх органів, судин шиї та голови, легень, серця, суглобів, м’яких тканин тощо.

Крім того, в закладі для дослідження аналізів працює лабораторія – на сучасному високотехнологічному обладнанні, реактивах і матеріалах, розроблених відповідно до міжнародних стандартів. Завдяки цьому у центрі “Нейромед” є можливість виконати загальноклінічні дослідження, біохімічні аналізи, бактеріологічні, імунологічні, цитологічні, паразитарні, гормональні дослідження, онкологічні маркери тощо.

Центр неврології “Нейромед” працює з понеділка по п’ятницю (з 8:00 до 19:00), а також в суботу (з 8:00 до 16:00). Адреса: вул. Магістратська, 20.

Телефони для запису: (068) 293-18-81, (063) 306-47-13.

Фото – “Нейромед”