У Вінниці на два місяці перекриють рух транспорту на ділянці по вулиці Богомольця

17:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці з 16 березня до 15 травня включно перекриють рух транспорту на ділянці вулиці Богомольця. Це відбудеться у зв’язку з реконструкцією магістральної мережі водопостачання. 

Про це йдеться у відповідному розпорядженні Вінницького міського голови від 14 березня. Зазначено, що перекриють рух на вулиці Богомольця на ділянці від перехрестя з вулицею Мирослава Скорика (до перейменування – вулиця Глінки) до перехрестя з вулицею Якова Гальчевського.

 

Вказано, що на цей період мають встановити відповідні дорожні знаки та технічні засоби організації дорожнього руху, рух транспорту та пішоходів організувати відповідно до технічних вимог УПП у Вінницькій області та схеми організації дорожнього руху, організувати безперешкодний проїзд спецтранспорту.

Також зазначено, що згідно з розпорядженням міського голови, ТОВ «КСМ-ГРУП» дозволяється відповідно до проєкту виконати реконструкцію магістральної мережі водопостачання. Зокрема – побудувати водопровідні камери та оглядові колодязі та прокласти відкритим методом трубопровід ПЕ Ø225 мм захватками по 50 погонних метрів.

Після закінчення робіт виконавці мають засипати траншеї та зробити належне пошарове ущільнення основи дорожнього одягу та відновити дорожнє покриття до 17 травня включно.

Ілюстративне фото – espreso.tv

Читайте також: У Вінниці на два місяці перекриють рух транспорту на ділянках вулиць Широцького та Приймаченко

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.