У Вінниці на день Святого Миколая запрацює Садиба Подільського чарівника

13:58
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці 19 грудня відбудеться відкриття Садиби Подільського чарівника на території Подільського зоопарку. Садиба буде відкритою для відвідувачів щоденно з 19 грудня до 19 січня включно.

Як ідеться на фейсбук-сторінці Подільського зоопарку, під час відкриття діти зможуть подивитися на звірів, а також стати учасниками “святкового дійства з феями та казковими героями”. Тут також можна буде прогулятись Алеєю Зодіаку й Галявиною Дванадцяти Місяців, сфотографуватись у спеціальній фотозоні “Сани з оленем” та на майданчику з “чарівною парасолькою”.

Відвідати Садибу Подільського чарівника та стати учасником святкової програми зможуть відвідувачі Подільського зоопарку, які придбали вхідний квиток у зоопарк. Вартість вхідного квитка для дорослих – 70 гривень, для учнів/студентів – 30 гривень, для дітей від 3 до 6 років – 10 гривень, для дітей до 3 років – вхід до зоопарку безкоштовний.

Садиба Подільського чарівника розташована на території Подільського зоопарку за адресою: м. Вінниця, вулиця Зулінського, 9. Садиба буде відкритою для відвідувачів щоденно з 19 грудня до 19 січня включно. Замовити екскурсію до Садиби Подільського чарівника можна за телефоном 068 16 06 204. Зоопарк працює з 9 до 17 години, без вихідних.

Зазначено, що будівництво Садиби Подільського чарівника та вхідної групи Подільського зоопарку здійснювалось в рамках проєкту “Подільський зоопарк як центр сімейного дозвілля”, який розроблено Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації та реалізується в рамках виконання Угоди з Європейським Союзом про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.

Вартість об’єкту – 18 мільйонів 700 тисяч гривень. З них 11 мільйонів гривень – кошти програми секторальної підтримки Євросоюзу. На будівництво Садиби Подільського чарівника витратили 2 мільйони 600 тисяч гривень. Будували Садибу переважно за кошти з обласного бюджету та за власні кошти підприємства.

Вхідну групу з адміністративною будівлею наразі готують до здачі в експлуатацію. Тут будуть розміщені каси зоопарку, конференц-зал на 60-70 осіб, громадські туалети. На другому поверсі будівлі – адміністративні приміщення, зокрема, дирекція зоопарку, бухгалтерія, ветеринарний кабінет, де надаватимуть ветеринарні послуги тваринам зоопарку, а також домашнім улюбленцям вінничан.

Наразі будівництво вхідної групи на завершальному етапі.

Фото – Подільський зоопарк

Читайте також: Новозбудований корпус міської лікарні швидкої допомоги у Вінниці готують до відкриття

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.