У Вінниці на День міста працюватимуть чотири Центри вакцинації від COVID-19

10:53
Автор: Vежа
Become a Patron!

В суботу, 11 вересня, у Вінниці функціонуватимуть чотири Центри масової вакцинації населення від COVID-19. 

Як йдеться на сайті Вінницької міської ради, центри будуть розташовані: в приміщеннях кінотеатру “Родина”, на базі Вінницького торговельно-економічного інституту, в “Епіцентрі” на вулиці Батозькій та в ТРЦ “Мегамолл” на вулиці 600-річчя. Окрім того, вакцинуватись можна в пунктах щеплень Центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Так, в приміщеннях муніципального кінотеатру “Родина” (вул. М. Оводова, 47), отримати щеплення можна з 12:00 до 16:00. В Торговельно-економічному інституті по вул. Театральній Центр вакцинації працюватиме з 10:00 до 14:00. За таким же графіком працюватиме Центр вакцинації у ТРЦ “Мегамолл”. В “Епіцентрі” на Батозькій імунізуватись можна буде з 9:00 до 12:00.

Також у вихідні з 9:00 до 16:00 працюють пункти щеплень усіх вінницьких Центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Як зазначила заступниця директора департаменту охорони здоров’я міської ради Світлана Стефанкова, вакцинуватимуть містян  наявними на день вакцинації препаратами за розподілом МОЗ України. Якщо ж хтось бажає щепитись іншою вакциною, аніж та, що буде доступною 11 вересня, варто звернутись до сімейного лікаря. За словами посадовиці, коли з’явиться необхідний препарат, лікар запросить на вакцинацію.

Щоб вакцинуватись, треба мати при собі паспорт громадянина України. Тим, хто не має підписаної декларації з сімейним лікарем, потрібно також мати ідентифікаційний код.

Підбірку актуальних новин стосовно перебігу карантину та ситуації з коронавірусом на Вінниччині можна знайти ТУТ.

Читайте також: КОРОНАВІРУС COVID-19 НА ВІННИЧЧИНІ. СТАТИСТИКА, КАРТА ПОШИРЕННЯ

Ілюстративне фото – gandul.ro

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.