У Вінниці на базі VinSmart Центру завтра відкриють Дитячий Простір

10:20
Become a Patron!

У Вінниці завтра, 30 листопада, на базі VinSmart Центру відбудеться відкриття Дитячого Простору. Це проєкт, в рамках якого надається допомога дітям та сім’ям, які постраждали від військових дій та знайшли прихисток в нашій місті та області.

Як повідомляє Вінницька міська рада, тут кожен зможе знайти заняття відповідно віку та інтересів:

– творчі майстерні;

– правовий клуб «Я – Українець» (10+ років);

– майстерня комунікативних навичок та особистісного розвитку (13+ років);

– інтегровані розвиваючі заняття для дітей (3-8 років);

– клуб «Життєва економіка. Перші кроки» (6-11 років);

– економічний клуб для підлітків «Cash Flow» (11+ років);

– рухова активність за методикою «Team Up».

Крім цього, у Просторі є кімнати матері й дитини. Тут можна буде безпечно та приватно погодувати, переодягнути малюків (до 23 місяців), а також відпочити мамі, отримати їй практичну підтримку та консультації з питань грудного вигодовування.

До того ж у Просторі надають медичні послуги, можна отримати продуктові набори, засоби гігієни, одяг, взуття, постільну білизну та облаштування місць для навчання.

Відкриття розпочнеться об 11:00 по вулиці Родіона Скалецького, 41 за підтримки громадської організації «Проліска», Save the Children та Гуманітарного фонду для України (UHF).

Додаткову інформацію можна переглянути в телеграм-каналах: Дитячий Простір, Кімната матері та дитини.

Реєстрація дітей для запису та подальшої участі в заходах та активностях Простору за ЦИМ посиланням.

Контактна особа – регіональна координаторка проєкту Вікторія Кравчина. Номер телефону: 093 993 84 02, e-mail: [email protected]

На території Вінниччини проєкт реалізується з липня 2022 року. До відкриття самого Дитячого Простору команда працювала лише мобільними бригадами в місцях компактного поселення переселенців Вінниччини. За цей час вони відвідали близько 20 громад області, відкрили 222 кейси для надання індивідуальної матеріальної допомоги, провели 160 заходів (участь взяли більше 1500 дітей). Також надали більше 200 групових та індивідуальних консультації з питань грудного вигодовування та прикорму для 170 жінок.

Ілюстративне фото – Pixabay,

фото – Вінницька міська рада

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.