У Вінниці на базі Подільського регіонального центру онкології провели 140 операцій із застосуванням 3D-технологій

15:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькому Подільському регіональному центрі онкології провели 140 операцій із застосуванням 3D-технологій.

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА, на спеціальному 3D-принтері друкують титанові імпланти та пластини. Вони потрібні для усунення післяопераційних дефектів. Їх роблять за індивідуальними параметрами пацієнтів. Такий метод застосовують у відділенні пухлин голови та шиї. Використовуючи цей метод, виконують обʼємні операції навіть на складних ділянках тіла.

ЗD-технології ми застосовуємо уже з 2019 року. Цей метод дає можливість відновлювати видалену частину щелепи та дефект м’яких тканин. Ми зберігаємо її природну форму. Ми закликаємо вінничан не відкладати турботу про своє здоров’я до Перемоги, а при найменших ознаках хвороби звертайтеся до лікарів чи просто прийдіть на профілактичний огляд, – розповідає хірург-стоматолог Подільського онкоцентру Жанна Блеснюк.

Зазначено, що одна із пацієнток онкоцентру мала злоякісну пухлину нижньої щелепи. Тоді лікарям довелося видалити частину щелепи та дна ротової порожнини. Жінці провели реконструкцію індивідуальним титановим імплантом, а зафіксували його титановими гвинтами.

Фото – зі сторінки Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА у Facebook

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.