У Вінниці на базі “Гармонії” запровадять групи психологічної підтримки для дітей

13:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

На базі Вінницького центру реабілітації ім. Раїси Панасюк запровадять групи психологічної підтримки для дітей. Групи почнуть працювати з 8 лютого.

Як повідомляється на сайті Вінницької міськради, група психологічної підтримки для молоді функціонує з 2021 року.

З грудня 2023 року аналогічні групи запровадили для підлітків.

А вже у четвер, 8 лютого, перша психологічна зустріч відбудеться для дітей. Таким чином, в центрі реабілітації «Гармонія» психологічною підтримкою охоплять всі вікові категорії клієнтів.

Значиться, що групи психологічної підтримки збираються щотижня за визначеним розкладом. Зустрічі ведуть психологи центру реабілітації «Гармонія» Марія Кулик та Микола Чорнобривенко. Теми для терапевтичних занять визначають залежно від вікової категорії та запитів клієнтів.

Найпоширенішими темами для розмов з молоддю є, зокрема, стосунки з навколишніми людьми, сприйняття інвалідності в суспільстві, почуття, пов’язані з війною. Для дітей найбільш актуальною є тема взаємодії з ровесниками і батьками.

На групах психологічної підтримки підлітків також навчають давати раду з повсякденним стресом, розповідають, як стрес впливає на тіло і свідомість.

Психологічні розмови проходять у групі  від 7 до 15 учасників.

– Консультації саме у груповому форматі дають можливість клієнтам навчитися спілкуватися. Так ми можемо ефективніше пропрацювати теми, які найбільше турбують клієнтів в плані соціалізації, наприклад, як спілкуватися з однолітками, знаходити спільну мову з батьками, – зазначає Марія Кулик.

Основний принцип груп психологічної підтримки – конфіденційність, таємниця терапії. Також психологи використовують різні методики залежно від запиту групи – як розмовний формат (дискусійна бесіда), так і психологічні ігри та практичні техніки.

Актуальний розклад груп психологічної підтримки можна знайти на фейсбук-сторінці Центру реабілітації «Гармонія». Контактний номер: (0432) 507-504

Фото ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.