× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці минулого року продали землі на понад 66 мільйонів

9:04
Автор: Юлія Плахтій

Від продажу з аукціонів земельних ділянок у Вінниці до бюджету розвитку спеціального фонду міського бюджету надійшло 66 мільйонів 300 тисяч гривень.

Про це в рамках “Звіту про результати продажу земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Вінниці за 2018 рік з порівняльним аналізом за попередній 2017 рік” розповів під час засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради очільник Департаменту земельних ресурсів Сергій Кушнірчук.

– З метою забезпечення надходження коштів від продажу до бюджету розвитку спеціального фонду місцевого бюджету ОТГ Вінниці, на Департамент земельних ресурсів покладено завдання у сфері підготовки пропозицій з продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, а також – продажу на конкурентних засадах вільних від за01будови земельних ділянок юридичним та фізичним особам для ведення господарської діяльності, – розповів Кушнірчук.

За його словами, на виконання бюджету Вінниці на 2018 рік заходів з реалізації Програми сприяння залученню інвестицій у Вінницю на 2018-2020 роки, а також на виконання Програми економічного і соціального розвитку на 2018 рік – Департаментом забезпечено підготовку пропозицій з супроводом процесу щодо передачі у власність шляхом продажу земельних ділянок та формування вільних ділянок, для подальшого продажу прав на них на торгах у формі аукціону.

Кушнірчук повідомив, що відповідно до прийнятих ВМР рішень, минулого року передано у власність шляхом продажу 78 земельних ділянок загальною площею 20,69 гектара та вартістю 56 мільйонів 257 тисяч гривень.

Також Кушнірчук зазначив, що у результаті надходження до бюджету у 2018 році коштів у сумі 66,300 мільйонів (згідно укладених договорів купівлі-продажу та сплачених авансових внесків), виконання уточненого плану становило понад 105%, що на 55,6% більше, за показник 2017 року. Кошти надійшли до бюджету розвитку спеціального фонду міського бюджету.

Також, порівняно із 2017-м, у минулому році було продано на сім більше ділянок, а до бюджету таким чином надійшло коштів більше на 23 мільйони 684 тисячі гривень.

 

 

Зазначимо також, що на сайті Вінницької міської ради можна переглянути актуальні дані щодо вільних земельних ділянок, які можна придбати на аукціоні.

Нагадаємо також, що під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету також стало відомо про призначення нового очільника департаменту транспорту, енергетики та зв’язку, а також про благоустрій зеленої зони по вулиці Ватутіна.

Читайте також: Мер Вінниці представив нового директора департаменту транспорту та енергетики. ФОТО

У Вінниці планують встановити декоративне “вітрило” з підсвіткою, яке обертатиметься. ФОТО

Фото автора

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.