У Вінниці можуть зупинити громадський транспорт, якщо пасажири не дотримуватимуться карантину

15:46
Автор: Vежа
Become a Patron!

Очільник Вінницької транспортної компанії Михайло Луценко заявив, що в місті можуть зупинити роботу громадського транспорту у випадку, якщо пасажири не дотримуватимуться обмежень, які діють у зв’язку із запровадженим карантином. 

Про це повідомляється на офіційному сайті Вінницької міської ради.

– Ми наполегливо просимо вінничан не заходити в транспорт, якщо там більше 10 людей, не конфліктувати з водієм, а почекати наступного тролейбуса чи трамвая. Рекомендуємо переглянути свій маршрут пересування і вийти на зупинку громадського транспорту раніше, ніж робили це зазвичай.

Ми намагаємося забезпечити нормальний трафік, але якщо раніше в тролейбусі в середньому могло знаходитися 60 пасажирів, то зараз лише 10. Просимо вінничан з розумінням віднестися до обмежень. Це необхідно для того, щоб убезпечити себе та інших від зараження вірусом.

У разі невиконання вимог карантину, передбачених Постановою Уряду, – на водіїв громадського транспорту та підприємство накладатимуться великі штрафи. На жаль, змушений констатувати, що вінничани ігнорують ці вимоги Уряду. Тому мушу попередити: якщо наші пасажири  і далі порушуватимуть правила карантину в муніципальному транспорті – ми будемо вимушені обмежити, а то й зупинити його випуск на лінії, – сказав директор КП «Вінницька транспортна компанія» Михайло Луценко.

На сайті міськради нагадують, що в громадському транспорті українських міст на час карантину має їздити не більше 10 пасажирів в салоні. Це стосується усіх видів муніципального транспорту – трамвай, тролейбус, автобус. Таку вимогу передбачив Кабінет Міністрів України Постановою № 215 від 16 березня 2020 року.

“У КП «Вінницька транспортна компанія» нагадують вінничанам, що на час дії карантину для запобігання поширенню коронавірусу без нагальної потреби не варто виходити на вулицю, тим більше їздити у громадському транспорті. В першу чергу на свої робочі місця мають дістатися медики, рятувальники, поліцейські, працівники служб, які забезпечують життєдіяльність міста, а також аптек та продовольчих магазинів”,- йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що сьогодні, 19 березня поліцією вже було складено три протоколи на водіїв громадського транспорту, які перевищили дозволений ліміт перевезення пасажирів. Згідно із законом, їм загрожують штрафи від 17 тисяч гривень.

Читайте також: “Залишаємо за собою право на додаткові жорсткі заходи з посилення карантину”, – Скальський

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.