У Вінниці можна буде викликати касира додому, аби сплатити за комунальні послуги

19:45
Автор: admin
Become a Patron!

У Вінниці запроваджують ще один спосіб дистанційної оплати комунальних послуг. Касира можна буде викликати додому в супроводі працівника “Муніципальної варти”. 

Про це сьогодні, 17 березня на своїй фейсбук-сторінці повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов. Так, з його слів, щоб розплатитися за «комуналку» не виходячи з дому, «можна замовити послугу за безкоштовним телефонним номером 0 800 216-612 з 9:00 до 17:00 по буднях.

Оператору потрібно вказати свої дані: ім’я, адресу, а також суму до оплати згідно з «Єдиним рахунком». Таким чином влада міста хоче зменшити черги біля кас.

 – До тих, хто замовить такий сервіс, додому приїде касир у супроводі працівника «Муніципальної варти». Також обов’язкова присутність представника компанії, яка є управителем вашого будинку і якого ви знаєте, – це убезпечить вінничан від шахраїв. Сплативши за комунальні, Ви на місці отримаєте квитанцію, – зазначає міський голова.

Також Сергій Моргунов нагадав, що “також доступна сплата онлайн – через сайт Рay.vn.ua та його мобільний додаток, чим вінничани уже давно користуються. Допоможіть з оплатою рахунків батькам або знайомим поважного віку, які не «дружать» з гаджетами. Їм буде спокійніше і вам також. Адже їм не доведеться зайвий раз виходити з дому і наражатись на можливу небезпеку”.