У Вінниці «GreenCool» розширює штат на виробництві холодильного обладнання

20:33
Become a Patron!

У Вінниці «GreenCool» розширює штат на виробництві холодильного обладнання. Тут з’явились вакансії для електриків, слюсарів з механоскладальних робіт, менеджера із закупівель та інженера-технолога машинобудування.

Як нагадує заступник міського голови Вінниці Андрій Очеретний, завод «GreenCool» у Вінниці відкрила компанія «UBC Group». Це один із найбільших виробників промислового холодильного обладнання в Європі. Він успішно діє на території одного з трьох індустріальних парків. 

Розширення потужностей цього підприємства надзвичайно важливе не лише для міста чи регіону, а й для всієї України. Бо попри виклики і шалені труднощі, бізнес продовжує працювати, підтримуючи економіку, – йдеться у дописі.

Зазначено, що співбесіда проводиться щоденно з 10:00 до 11:00 за адресою Немирівське шосе, 213. Також можна телефонувати на номер – 0504229039.

Нагадаємо, у Вінниці 2017 року відкрився завод «Green Coоl». Він входить до складу торгово-промислового холдингу «UBC Group» (Ukrainian Beer Company). Холдинг «UBC Group» – світовий лідер з виробництва холодильної техніки для напоїв і продуктів.

Фото – зі сторінки Андрія Очеретного у Facebook, vmr.gov.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.